Rocket League'in RocketID sisteminin ertelendiği açıklandı

Psyonix, Rocket League için çapraz platform arkadaş ve parti sisteminin gecikeceğini açıkladı. RocketID sisteminin plana göre bu ay başlaması gerekiyordu, ama artık öyle olmayacak.

Takip et

Rocket League'in web sitesindeki yazı, Psyonix'in zor bir karar alarak, RocketID'yi Eylül ayından daha ileri bir tarihe ertelediğini ve gelecekteki bir güncellemeyle dahil edeceğini açıklıyor:

"RocketID'nin yayınlanmadan önce tüm platformlarda kusursuz bir şekilde çalıştığından emin olmak istiyoruz ve bu ek süre, farklı platformlarda arkadaşlarınızla oynamak ve eğlenmek için kolaylık sağlayacak."

Psyonix, RocketID‘nin yeni yayın aralığı hakkında daha fazla bilgiyi doğru zaman gelene kadar açıklamayı düşünmüyor. Stüdyo, Rocket League'in sonbahar ve kış yol haritasını sunmayı planladığında, yani en erken tarih Ekim ayı başlarında ayrıntılı bilginin sunulması bekleniyor.

RocketID, Rocket League‘in İlerleme Güncellemesi ile oyunda yaptığı en büyük değişikliği takip ediyor. Bu güncelleme, oyuncu ilerlemesine Rocket Pass ve Kulüplerin eklenmesiyle birlikte tecrübe puanı sistemine değişiklikler getirdi.

Psyonix, İlerleme Güncellemesinin ardından, top fiziği ve kontrol giriş problemleri de dahil olmak üzere birkaç sorun üzerinde çalıştı ve RocketID'yi sistem için sorunsuz bir şekilde yayınlayabileceğinden emin oluncaya kadar yeni güncellemeden kaçınacak gibi görünüyor. (Psoyun.com)

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında FANATİK internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER