En ucuz en sıfır arabalar! Bu listeye bakmayan pişman olur!

Ocak ayında en ucuz sıfır otomobil markalarını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. F5 Haber olarak otomobil sayfamızda her gün farklı bir markanın güncel fiyat listesini paylaşıyoruz. Ancak bugün ucuz araç almak isteyenler için marka marka, model model 267 bin liranın altındaki bütün araçları listeledik. Listede Hyundai'den Fiat'a, Renault'dan Kia'ya kadar bir çok marka var.

Sıfır otomobil almak isteyenler elinizi çabuk tutun. Listeler baştan aşağı değişecek. Sıfır kilometre araç  alacaklar için son 6 gün.

127

Şubat ayı itibariyle bütün fiyatlar zamlanacak. Elinde parası olan ve araba almayı erteleyenler için bu fiyatlar son fırsat olabilir.

227

Otomotiv sektörüne en büyük darbe koronavirüsten geldi. Önce fabrikalar üretime ara verdi, ardından çip krizi patlak verdi. Yaklaşık 1.5 milyon aracın üretimi durdu.

327

Teknolojinin her alanında kullanılan çiplerin arzındaki küresel kıtlığın otomotiv sektörüne verdiği zarar, milyarlarca dolarlık zarara neden oldu. Bu zararın katlanarak devam edeceği öngörülüyor.

427