» » EMLAKTA SONDAKİKA »

Yalova Armutlu Mahal Palace'ta 46 yıllık devre tatil!

Yalova Armutlu'da turizm anlayışını yeniden inşa edecek olan Mahal Palas projesi farklı tasarımı ve sunduğu otel hizmetleriyle dikkat çekiyor

Yalova Armutlu Mahal Palace'ta 46 yıllık devre tatil!

Yalova Armutlu'da turizm anlayışını yeniden inşa edecek olan Mahal Palas projesi farklı tasarımı ve sunduğu otel hizmetleriyle dikkat çekiyor. Yapımına 15 Nisan 2013 tarihinde başlanacak olan projenin yatırım değeri 95 milyon lira olarak belirlendi.

31 Aralık 2014 tarihinde tamamlanacak olan Mahal Palas'ta 46 yıllık devre tatil fırsatı sunuluyor. Üstelik fiyatlar 18 bin lira ile 49 bin 200 lira arasında değişiyor. 1+1 ile 2+1 şeklinde tasarlanmış daireler deniz ve dağ manzaralı şeklinde ayrılıyor.

808 yatak kapasitesi, 184 dairesiyle Türkiye'nin bir numarası olacak Mahal Palas 34 bin 905 metrekarelik arsa üzerinde yükselecek. İnşaat alanı 37 bin metrekare olarak belirlenen projenin bina oturum alanı ise 5 bin metrekare.

Maldivler'in en büyük otel projesi olarak gösterilen tesisin altına imzasını atan Akarsu Holding'in Yalova Armutlu'da inşa edeceği Mahal Palas'ta günlük tatil fiyatları kişi başı 27 liraya denk geliyor.

Mahal Palas iletişim bilgileri

Web: www.mahalpalas.com

Telefon: 444 17 69

Uğurcan TOKAY/emlaktasondakika.com

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.emlaktasondakika.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında EMLAKTA SONDAKİKA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.