» » EMLAKTA SONDAKİKA »

Ametist Residences satılık konut fiyatları! 800 bin TL'ye!

24 saat sabit ve gezici güvenlik hizmeti sunulan Ametist Residences'ta çiçek ve hediye servisi hizmetleri, bilet rezervasyon hizmetleri, konser ve sinema, tiyatro, shuttle hizmeti, resepsiyon hizmetleri mevcut

Ametist Residences satılık konut fiyatları! 800 bin TL'ye!

Tamamı 200 metrekare ile 220 metrekare arasında değişen 4+1 konutlardan oluşan Ametist Residences'ta konut fiyatları 800 bin liradan başlangıç gösteriyor. Temmuz 2014'te tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Ametist Residences, 4 bloklu bir proje.

Ametist Residences'ta 411 konut yer alıyor. Blokların 30 kattan meydana geldiği Ametist Residences, Ankara Çayyolu'nda hayata geçiriliyor. İCK Yapı projesi olan Ametist Residences'ın yeşil alan 200 bin metrekare olarak belirlendi. Deprem yönetmeliğine uygun şekilde yükselen Ametist Residence, ışıktan daha fazla yararlanmak için özel tasarlanan cam cephe giydirmeleriyle dikkat çekiyor.

24 saat sabit ve gezici güvenlik hizmeti sunulan Ametist Residences'ta çiçek ve hediye servisi hizmetleri, bilet rezervasyon hizmetleri, konser ve sinema, tiyatro, shuttle hizmeti, resepsiyon hizmetleri mevcut.

Ametist Residences, prestijinin ve sunduğu olanakların yanı sıra lokasyon özellikleri ve artan marka değeriyle akıllı bir yatırım olanağını da beraberinde getiriyor.

Ametist Residences İletişim Bilgileri;

Web: http://www.ametistresidences.com

Telefon: 444 5 425

Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.emlaktasondakika.com

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında EMLAKTA SONDAKİKA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
Reklamı Kapat