TOKİ Avcılar ve Başakşehir dönüşümü planladı

TOKİ, Avcılar Tahtakale Mahallesi ve Başakşehir Altınşehir Mahallesi'nde kentsel dönüşüm için master plan hazırlatacak...

Takip et

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, İstanbul İli Avcılar İlçesi Tahtakale Mahallesi ile Başakşehir İlçesi Altınşehir Mahallesi'nde kentsel dönüşüm için master plan hazırlatacağını duyurdu.

İstanbul'da Avcılar'a bağlı Tahtakale Mahallesi ve Başakşehir'e bağlı Altınşehir Mahallesi'nin kentsel dönüşümü için TOKİ tarafından hazırlatılacak olan master planın ihalesinde ikinci oturum 2 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirilecek.

Binlerce konutun yer aldığı ve büyük bir dönüşüm yapılacak olan Tahtakale Mahallesi ile Altınşehir Mahallesi'nde kentsel dönüşüm çalışmaları ise master plan sonrasında start alacak.

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında EMLAKEKİ internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER