Nidapark Bomonti satışa çıktı!

Tahincioğlu'nun Bomonti'de inşa ettiği Nidapark Bomonti'yi satışa çıkardı. Projede daire fiyatları 714 bin TL'den başlıyor.

Takip et

Tahincioğlu Nidapark Bomonti, yaşam, ofis ve alışveriş alanlarının yanı sıra meydan kullanımı da sunuyor. Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, İstanbul'un 100 yılı aşkın tarihe sahip semti Bomonti'de ‘Kolay Ulaşılan, Zor Vazgeçilen' Nidapark Bomonti projesinin hem semt, hem de mülk sahiplerine konforlu bir yaşam sunacağını belirtti.

Teslimler 36 ay sonra

Farklı bölümlerden oluşan ve şehrin kalbinde konforlu yaşam alanları sunan Nidapark Bomonti'de daire fiyatları KDV dâhil 714 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projenin teslimlerinin 36 ay sonra gerçekleşmesi planlanıyor.

100 yılı aşkın tarihiyle, eski İstanbul'un prestij sahibi semtlerinden olan Bomonti'nin ve şehrin yeni gözdesi olmaya aday bir proje olduğunu belirtenTahincioğlu Genel Müdürü Alpaslan Çalım projeyle ilgili olarak şu bilgileri verdi: "Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Teras, Nidapark Bomonti Suit, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Meydan'dan oluşan Nidapark Bomonti; Beyoğlu, Beşiktaş ve Maslak aksına komşu bir karma proje. Tahincioğlu'nun karma projelerdeki uzmanlığıyla geliştirilen Nidapark Bomonti, iyi düşünülmüş ve doğru planlanmış projesiyle isteyene manzara, isteyene teras, isteyene de bahçe keyfi sunuyor."

Tarihi Yarımada Manzarası

Nidapark Bomonti projesi; Nidapark Bomonti Teras, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Meydan, Nidapark Bomonti Suit olmak üzere 5 bölümden meydana geliyor. Nidapark Bomonti Kule'de 1+1'den 4,5+1'e kadar daire tipleri bulunuyor.

Yüzde 5 peşinatla

Projede yüzde 5 peşinat, 6 ay sonra yüzde 5 ara ödeme, 12 ay sonra yüzde 10 ara ödeme, yüzde 80'lik kısmı 60 aya kadar yüzde 0 faiz, 61-120 aylık seçilen vadelerde ise yüzde 0.45 aylık faiz imkânı yer alıyor. Satışlarda anlaşmalı olan Vakıfbank, Halkbank, Akbank'tan kredi seçeneklerinden yararlanılabiliyor. Projede peşin alım yapmak isteyenlere ise yüzde 15 indirim imkanı sağlanıyor.

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında EMLAKEKİ internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER