» » EMLAK GÜNCEL »

Evlerde Taş Devri Şıklığı

Taş duvar kaplaması ev dekorasyonunun önemli bir parçası haline gelmekte.

Evlerde Taş Devri Şıklığı

İlk olarak bazı evlerin dış duvar kaplaması olarak karşımıza çıktı bu minik taşlar. Özellikle eski binaları restore ederken deforme olmuş yüzeyi hem ucuza hem de daha kaliteli şekilde onarma imkanı sağlan taşlar artık evlerin iç dekorasyonunda da kullanılıyor. Duvarları düz olmayanlar, nem sorunu yaşayanlar, alçı çektirip artı masrafa girmek istemeyenler için özellikle önerilir çünkü ısı yalıtımına katkı sağladığı gibi sudan etkilenmediği için uzun yıllar müdahalesiz kullanabilirsiniz.

 

Özellikle mutfakta ocak alanına kurulacak olan taş kaplama hanımlara temizlik aşamasında büyük fayda sağlayacaktır. Kolay silinebilmesi, leke hapsetmemesi ve kiri gizlemesi gerçekten büyük kolaylık...Farklı hammadeden elde edilen taş kaplamalarının dokusunu siz dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. 

 

Taşlar kanserojen madde içermez. Taşların düşme riski yoktur, hafiftir ortalama 4-5 kg/m2 alev almadığı gibi ultraviole korumalıdır. Yani pvc, mdf ve doğal taş değildir. Fiberglas, polyester mastik ve doğal taşların tozlarından imal edilmiş ve plaklar haline gelmiştir. Dokunduğunuz zaman taş hissini rahatlıkla verir. Hem iç hem de dış dekorasyonunuzda şık ve zarif duvarlar için taş duvar kaplamalarını yaptırmanınızı tavsiye ederiz.

Güneş Karakaya

emlakguncel.com

 

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.emlakguncel.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında EMLAK GÜNCEL internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
Reklamı Kapat