» » EMLAK EKİ »

Tepe İnşaat 609 konutluk Narlife projesine hayat veriyor!

Maltepe'de 2005 yılından bu yana Narcity ve Narkule isimli iki ayrı konut projesi gerçekleştiren Tepe İnşaat, şimdi de 609 konutluk Narlife projesine hayat veriyor. 230 milyon TL yatırım değerli projede fiyatlar 160 bin liradan başlıyor.

Tepe İnşaat 609 konutluk Narlife projesine hayat veriyor!

İnşaat sektörünün lider şirketlerinden Tepe İnşaat, 230 milyon TL yatırımla Maltepe'ye 3.konut projesine başlıyor. 12 Eylül'de ruhsatı alarak kat irtifakını sağlayan şirket, Narlife isimli 609 konutluk projesinde satışlara bugün itibariyle başladı. Tepe İnşaat'ın ilk kez stüdyo dairelere de yer verdiği projede daire büyüklükleri 39 metrekareden, fiyatları 160 bin liradan başlangıç gösteriyor. Fiyatlar 845 bin liraya kadar çıkıyor.

Narlife isimli projenin tanıtım toplantısı bugün İstanbul'da gerçekleşti. Tepe İnşaat Genel Müdürü Atila Kemal Oğuz, Tepe İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Berna Erkartal ve Mali İşler Koordinatörü Tuncay Kutlu katıldı.

Bölgedeki 3. proje

Narcity ve Narkule gibi sahil yoluna ve bağlantı yollarına olan yakınlığı ile dikkat çeken Narlife, E-5'e 4 km, Bağdat Caddesi'ne 7 km, Boğaziçi Köprüsü'ne ise 18 km uzaklıkta bulunuyor.

Tepe İnşaat Genel Müdürü Atila Kemal Oğuz, “Tepe İnşaat olarak Maltepe'de önemli bir marka değeri yarattık. Narcity ve Narkule, bu bölgenin bir yaşam merkezi haline gelmesinde büyük rol oynadı. Bilgi birikimimiz ve kültürümüzün yansıması olan bu iki proje ile komşu olan Narlife'ı da, ilk iki projenin Maltepe'de yarattığı değerin üzerine inşa ediyoruz” dedi.

Tepe İnşaat, 3 projeyle birlikte bölgeye 2 bin 23 konut üretmiş olacak.

Maltepe'de Narcity ile oluşturdukları konsepti, Narkule ile pekiştirdiklerini ve bu konsepti aynı DNA'ya sahip Narlife projesi ile tamamladıklarını belirten Tepe İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Berna Erkartal ise müşterilerden gelen talepler doğrultusunda ilk kez bu projede, stüdyo ve 1+1 daireleri satışa sunduklarını söyledi. Erkartal, daha önceki konut projelerinin yüzde 35-40 prim yaptığını, bölgenin daha yüzde 15-20 prim yapabileceğini de açıkladı. Bir soruyu da yanıtlayan Berna Erkartal, bin 600 konuttan oluşan Narcity projesinde yaşayanların yarısının yeni proje hakkında bilgi almak için sıraya girdiğini de belirtti.

Leed Gold sertifikası adayı

Narlife'ın “yeşil bina değerlendirme sistemi” olarak bilinen LEED Çevre Dostu Değerlendirme Sistemi'ne aday olduğunu sözlerine ekleyen Erkartal “Doğa ve deniz ile iç içe bir yaşam sunan Narlife; tasarımı, renkleri ve sahip olduğu yeşil alan ile keyifli bir yaşam sunuyor” dedi.

Tepe İnşaat Yurtiçi Mali İşler Koordinatörü Tuncay Kutlu da inşaatı 30 ay gibi bir sürede tamamlamayı planladıklarını belirterek “Garanti Bankası ile yapmış olduğumuz anlaşma doğrultusunda Narlife'tan daire almak isteyenler 60 ay süresince % 0,91 ve 120 ay süresince % 0,93 aylık faiz oranlarıyla konut kredisi kullanabiliyor” dedi.

Güncel fiyatlar

Stüdyo daireler 160 bin ile 176 bin TL 1+1 daireler 165 bin ile 246 bin TL 2+1 daireler 284 bin ile 417 bin TL 3+1 daireler 411 bin ile 638 bin TL 4+1 daireler 600 bin ile 742 bin TL Bahçeli daireler 585 bin ile 845 bin TL aralığında seyrediyor.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.emlakeki.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında EMLAK EKİ internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.