» » EMLAK EKİ »

29 Ekim 2018'de THY yeni evinde olacak

THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, THY olarak 29 Ekim 2018'de 3. Havalimanı'ndaki yerini alacaklarını söyledi.

29 Ekim 2018'de THY yeni evinde olacak

3.Havalimanı'nın yapımında artık son düzlüğe girilirken Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı'dan dikkat çeken açıklamalar geldi. THY'nin alt markası Turkish Cargo'nun ilk "Boeing 777" kargo uçağının teslim töreninde konuşan Aycı, "İnşallah 2018'in 29 Ekimi'nde açacağımız dünyanın en büyük havalimanlarından biri ve Türk milletinin gururu olacak, 3.Havalimanı'na kavuşmanın heyecanını yaşıyoruz. 29 Ekim 2018'de THY yeni evinde olacak. Daha ilk günden, ilk saatten, ilk saniyesinden itibaren, inşallah uçaklarımız oraya inecek ve kalkacak. Bunun gayreti içindeyiz." İfadelerini kullandı.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.emlakeki.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında EMLAK EKİ internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.