» » F5HABER »

Online ödeme işlemlerinde yeni bir seçenek

Teknolojiyle hayata giren internet insanların birçok online işlemleri yerine getirmekte oldukça karlı bir icat olmuştur. Sınırsız bilginin ve portalların bulunduğu internette artık alışveriş dünyasına da yer verilmesi zamandan tasarruf sağlamaktadır. Gün geçtikçe giyimden, ev gereçlerine aklınıza gelebilecek tüm envai çeşit ürüne ulaşmak artık bir tık kadar yakın oldu.

Online ödeme işlemlerinde yeni bir seçenek

Alışveriş yapılan sitelerde çeşitli ödeme seçeneklerinin bulunması online ödemelerde kolaylık sağlamaktadır. Fakat artık herkesin elinde olan kredi kartları online ödemelerde daha çok kullanılmaktadır. Günümüzde birçok siber suçlardan dolayı insanlar online alışveriş yaparken tedirgin olmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi sızdıran dolandırıcılar internet üzerinden anında sizi borç batağına sokabilir. İşte tüm bu sorunlara çözüm olarak paykasa adını duyurmuştur. Paykasa nedir sorusuna cevaben tıpkı kredi kartı gibi 16 hanesi, güvenlik kodu, son kullanım tarihi olan ön ödemeli bir karttır.

İsmini ilk duyduğunuzda paykasa nedir sorusuna yanıt olarak güvenilir ödemenin adresi de denilebilir. Paykasa kullanıcıları genellikle çevresinde ki paykasa nedir cümlesine kredi kartından daha güvenli cevabını vererek merakları üzerlerine çekmektedir. Eğer internetten alışveriş yapmak istiyorsanız tek yapacağınız ürününüzü aldıktan sonra ödeme seçeneklerinde paykasayı tuşlayarak kartının üstündeki on altı haneli rakamı ve güvenlik kodunu girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Paykasa kartını satan şirketlere paykasa nedir diyerek sorduğunuzda size en detaylı bilgiyi verecektir.

Paykasanın kredi kartından ayrılan tek yanı ön ödemeli olmasıdır. En güzeli de hiç bir faizin olmamasıdır. Paykasa kart alırken alacağınız şirketin güvenilir ve tanınmış bir şirket oluşuna bakın. Tek yapacağınız internette kısaca paykasa nedir diye ufak bir araştırma yapın ve en doğru paykasa satan adrese ulaşın. Alacağınız şirketin müşteri temsilcisine ulaşın ve bütçenize en uygun paykasa kartını talep edin. Karşılığında istenilen ücretini ödediğinizde artık güvenli alışverişlere başlayabilirsiniz. Güvenilir http://www.paykasakartsatinal.gen.tr/ paykasa satış temsilcisi.
Reklamı Kapat