Ukraynalı vekiller canlı yayında yumruklaştı

Ukrayna'daki sıkıyönetimi tartışan iktidar partisine mensup bir milletvekili ile radikal milliyetçi milletvekili canlı yayında birbirine girdi. O anlar kameralara böyle yansıdı.

F5HABER F5HABER
Ukraynalı vekiller canlı yayında yumruklaştı Ukrayna'da iktidarda bulunan Petro Poroşenko Bloğu Milletvekili Oleg Barna ile radikal milliyetçi çizgideki Özgürlük Partisi milletvekili Yuriy Levçenko arasında, Ukrayna'nın on ilinde sıkıyönetim ilan edilmesi konusunda tartışma başladı.

"ZENGİN İŞADAMLARININ HİZMETÇİSİSİN!"
Muhalif milletvekili Levçenko'nun iktidar partisindeki miletvekili Oleg Barna'yı Ukrayna'daki zenginlerin, işadamlarının hizmetçisi olmakla suçlaması üzerine, Barna, Levçenko'nun 'iktidarsız' olduğunu söyledi.

YUMRUK ATIP YERE FIRLATTI
Bunun üzerine, muhalif milletvekili Barna, iktidar partisi milletvekili Levçenko'nun yanına gelerek onu yumrukladı ve yere fırlattı.

UKRAYNA'NIN PARLAMENTO KANALINDA BİR İLK
Televizyon kanalından yapılan açıklamada, bu kavganın bu televizyon kanalının kurulduğu 20 yıldan bu yana yaşanan ilk kavga olduğu belirtilirken, kavgada, kanalın teknik malzemelerinin de hasar gördüğü ifade edildi.
SONRAKİ HABER