350 TL’lik kablosuz kulaklık 71TL’ye düştü! Bu fırsat kaçmaz!

Artık kablolu kulaklıkların ömrü tükendi diyebiliriz. Peki siz de kablosuz kulaklık trendine ayak uydurmaya hazır mısınız? İşte tüm detaylar.

F5HABER F5HABER
350 TL’lik kablosuz kulaklık 71TL’ye düştü! Bu fırsat kaçmaz!

Apple ilk AirPods’u tanıttığında kablosuz kulaklıkların bu kadar trend olacağını kimse düşünmemişti. Fakat kablosuz kulaklıkların hayatımıza girmesi çok ani oldu. AirPods’un ardından pek çok üretici kablosuz kulaklıklar için kolları sıvadı.

Hali hazırda piyasada onlarca, belki de yüzlerce markanın kablosuz kulaklığı bulunuyor. Elbette önemli olan bunlar arasından sizin için doğru olan kulaklığı seçebilmek. Genel olarak kablosuz kulaklıkları kulak içi ve kulak üstü olarak iki farklı kategoride sınıflandırabiliriz.

Piyasaya baktığımızda kulak üstü kulaklıkların daha pahalı olduğunu görüyoruz. Elbette arada malzeme kalitesi de önemli bir rol oynuyor.

350 TL’lik kablosuz kulaklık 71TL’ye düştü! Bu fırsat kaçmaz!

Normal şartlarda 300 TL’nin altına yeni bir kablosuz kulaklık almak çok da mümkün değil. Özellikle de kulak üstü kulaklıklarda bu fiyat biraz daha yukarı tırmanıyor.

Şu sıralar e-ticaret sitelerinde bir indirim rüzgarı mevcut. Eğer siz de bu indirim rüzgarından yararlanmak istiyorsanız size tavsiye ettiğimiz kulaklığa bir göz atabilirsiniz. P47 kablosuz kulaklık, hem kablosuz bir şekilde telefonunuzla, hem de microSD kart ile bağımsız bir şekilde kullanılabiliyor.

Süngerleri ile oldukça konforlu bir kullanım sunan bu kulaklığın fiyatı şu sıralar 71 TL’ye kadar düşmüş durumda. Evet yanlış okumadınız sadece 71 TL.

Dilerseniz kulaklığın indirimli satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

SONRAKİ HABER