Dolandırıldığını söyleyip, sattığı ürünleri etrafa saçtı

Dolandırıldığını söyleyip, sattığı ürünleri etrafa saçtı 1.resim

Adana'da Osman Aslan, kendisini dolandırdığını iddia ettiği kişiyi protesto etmek için, kamyonetinin üzerine çıkarak satın aldığı zeytin, salça ve sirkeleri etrafa saçarak, bağırdı. Tren garında Aslan'ı görenler şaşkınlık içinde olan biteni izledi.

1 8
Dolandırıldığını söyleyip, sattığı ürünleri etrafa saçtı 2.resim

İddiaya göre, Adana'da peynir ve zeytinyağı satışı yaparak geçimini sağlayan 3 çocuk babası Osman Aslan(54), arkadaşı M.K.'ye 13 bin liralık zeytinyağı sattı. Aradan geçen süre içerisinde parasını alamayan Aslan, kredi kartlarını da ödeyemeyince mağdur oldu.

2 8
Dolandırıldığını söyleyip, sattığı ürünleri etrafa saçtı 3.resim

Bir yıldan beri parasını alamadığını iddia eden Aslan, kamyonetinin üzerine M.K.'nin kimlik fotoğrafıyla birlikte 'Bu şahıs beni dolandırdı' yazılı pankart astı ve eline aldığı hoparlör ile yaşadıklarını anlattı. Aslan, M.K.'nin oturduğu sokakta da aylarca dolaşıp dolandırıldığını anlattığını ifade etti.

3 8
Dolandırıldığını söyleyip, sattığı ürünleri etrafa saçtı 4.resim

SATTIĞI ÜRÜNLERİ ETRAFA SAÇTI

Olayın ardından hala parasını alamadığını iddia eden Aslan, Tren İstasyonu önüne geldi. Pazarcılık yaparak geçimini sağladığını belirten Aslan, kamyonetinin üzerine çıkıp sattığı zeytin, salça ve sirkeleri etrafa saçıp hoparlörle bağırdı.

4 8