» » CNNTÜRK »

Tüm Evlere Bomba Haber!

Ev telefonundan sevdiklerinizin cep telefonunu da bedava arayabileceksiniz.

Tüm Evlere Bomba Haber!

Sevdiklerinizi akşam 7'den sabah 7'ye evden arayıp ulaşamadığınızda cep telefonundan da gönlünüzce arayabileceksiniz. Çünkü Türk Telekom'da cep telefonlarını aramak da bedava!Uzaktaki sevenlerin sesiyle mutlu olan evler Türk Telekom ile şehir içi ve şehirlerarası aramalarında akşam 7'den sabah 7'ye 3000 dakika gönlünce konuşurken şimdi bir de cep telefonu aramalarında 1000 dakika bedava dakika konuşuyor. Türk Telekom'lular bu müjdeli haberi duyar duymaz ev telefonlarından ister evi, ister cebi arayarak sevdikleriyle hasret gideriyor.

Üstelik başvuru ve kayıt yok, sevdiklerinizle bol bol konuşmak var. Bu harika haberi siz de sevdiklerinizle paylaşın, Türk Telekom'la doya doya konuşun.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.cnnturk.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında CNNTÜRK internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.