Burcu Biricik yaptığı hareketle takdir topladı

Oyuncu Burcu Biricik, sevenlerinden doğum gününde hediye yerine Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı'na (TODEV) bağış yapılmasını istedi. Biricik, konuyla ilgili, "Benim için en güzel hediye bu olacak, şimdiden teşekkürler" ifadelerini kullandı

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerinden yardım istedi. 4 Mayıs'ta 32 yaşına basacak olan Biricik, sevenlerine doğum gününde hediye yerine Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı'na (TODEV) bağış yapmaları konusunda çağrıda bulundu.

Konuyla ilgili Instagram'dan paylaşımda bulunan Burcu Biricik, "Canlarım, eşim, dostlarım, sevenlerim, sevmeyenlerim... Malum doğum günüm geliyor. Belki içinizden bir hediye almak gelirse diye bunu da şöyle şuraya bırakıyorum. Rol gereği olsa da kısa bir zaman için otizmli bir annenin ne zorluklar yaşadığını, ne çaresiz durumlara düştüğünü gördüm, yaşadım, hissettim. Küçük büyük fark etmez, benim için en güzel hediye bu olacak. Şimdiden teşekkürler" ifadelerini kullandı.

"YAŞLANDIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM"

Oyuncu Burcu Biricik, geçtiğimiz aylarda özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Hakkında bilinmeyenlerini anlatan Biricik, "31 yaşımdayım ama son zamanlarda yaşlandığımı düşünüyorum. Bir yıldır pijamayla ve makyajsız geziyorum, ondandır belki" demişti.

"KÜÇÜK BOTOKSLARIM VAR"

Estetik hakkında konuşan Burcu Biricik, "Küçük botokslarım var, estetiğim yok. Şu sıralar gözkapağıma taktım. Ekranda kendimi görünce anladım. İyi bir doktor arıyorum” ifadelerini kullanmıştı.