Bolu Dağı'nda yoğun kar yağışı! Marmara'ya da kar uyarısı geldi!

Bolu Dağı'nda yoğun kar yağışı! Marmara'ya da kar uyarısı geldi! 1.resim

Meteoroloji'den son dakika hava durumu uyarıları gelmesinin ardından İstanbul'un yanı başı olan Bolu'da yoğun kar yağışı etkili olmaya başladı. Çok sayıda vatandaş günlerdir dengesiz giden olması nedeniyle 'bugün hava nasıl olacak' sorusuna yanıt arıyorlar.

Özellikle İstanbul'da bu sabah da soğuk etkisini sürdürürken, bireylerin en çok merak ettikleri konulardan biri ise gün içinde hava durumunun nasıl olacağı, sıcaklıklarının ciddi oranda düşmesi neticesinde İstanbul'a ne zaman kar yağacak sorusu da merak edilenler arasında.

Konuyla ilgili Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden uyarılar gelmeye devam ediyor.

1 25
Bolu Dağı'nda yoğun kar yağışı! Marmara'ya da kar uyarısı geldi! 2.resim

BOLU DAĞI'NDA YOĞUN KAR YAĞIŞI

Bolu Dağı'nda dün akşam saatlerinde başlayan sağanak, yerini sabaha kar yağışına bıraktı. Bolu Dağı'nın D-100 Karayolu ve TEM otoyolu geçişlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle ulaşımda aksamalar meydana geldi.

2 25
Bolu Dağı'nda yoğun kar yağışı! Marmara'ya da kar uyarısı geldi! 3.resim

Etkisini artıran kar yağışı D-100 kara yolunun Elmalık, Bolu Dağı, Seymenler, Abant Kavşağı, Karanlıkdere, Sarıçökek, Bıçkıyanı ile Anadolu Otoyolu'nun Elmalık, 1, 2 ve 3. viyadükler kesiminde devam ediyor.

3 25
Bolu Dağı'nda yoğun kar yağışı! Marmara'ya da kar uyarısı geldi! 4.resim

ULAŞIMDA AKSAMALAR OLUŞTU

D-100 karayolunun Bolu dağı mevkiinde etkili olan kar yağışı nedeniyle ulaşımda aksamalar yaşanıyor. Ankara istikametinde bir TIR'ın makaslaması sonucu trafiğin durduğu, yolun tekrar trafiğe açılması için çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

4 25