Bir takım kayboldu! İlk 11...

Bir takım kayboldu! İlk 11... 1.resim


Şampiyon Galatasaray, her gün yeni bir soruna, yeni bir sıkıntıya gözlerini açar oldu. Sezona UEFA'nın kısıtlamaları ile başlayan sarı kırmızılı ekip, arka arkaya gelen sakatlıkların ardından bu kez de cezalarla sarsıldı.

1 19
Bir takım kayboldu! İlk 11... 2.resim


2-2 biten Fenerbahçe maçı sonrası 1 puandan olan Cimbom dün de derbi sonrası yaşanan olaylar nedeniyle Ryan Donk, Badou Ndiaye ve Garry Rodrigues'i kaybetti. Yarın saat 19.00'da deplasmanda oynanacak Kayserispor maçı öncesi 3 oyuncusunu kaybeden Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim de yedek kulübesindeki yerini alamayacak.

2 19
Bir takım kayboldu! İlk 11... 3.resim

FLAŞ KARAR! SÖZLEŞMESİ UZATILAN CELİL 11'E...

Sakatlıkları bulunan Fernando, Emre Akbaba, Yuto Nagatomo, Martin Linnes ve Eren Derdiyok'tan da faydalanamayacak olan Cimbom'da mecburi bir rotasyon yaşanacak. Galatasaray'da eksiklerden en çok da orta saha etkilenecek. Feghouli, Selçuk İnan ve sözleşmesi 2 gün önce uzatılan altyapıdan Celil'in Onyekuru ile birlikte ilk 11'de görev yapması bekleniyor.

3 19
Bir takım kayboldu! İlk 11... 4.resim


Dört oyuncu ilk kez bir arada yer alacak. Ayrıca 18 kişiyi tamamlayamadığı için de altyapıdan Recep Gül, Atalay Babacan, Ali Yavuz Kol'un Kayserispor maçının kadrosuna dahil edilmesi bekleniyor.

4 19