Bir Küçük Gün Işığı dizisinden kahreden haber; Bu kadar kısa sürmesi herkesi şaşırttı

Berk Oktay ve Seray Kaya’nın yeni dizisi Bir Küçük Gün Işığı ATV ekranlarında fırtınalar estirmeye devam ediyor. Yayın hayatına başladığı günden itibaren seyircinin dikkatini çekmeyi başaran Bir Küçük Gün IşIğı 12. bölümde herkesi kahreden bir gelişme yaşanacak. Haydi gelin detayları birlikte inceleyelim…

Bir Küçük Gün Işığı dizisinden kahreden haber; Bu kadar kısa sürmesi herkesi şaşırttı - Sayfa 1

Bir Küçük Gün Işığı 12. bölümü ile bu akşam ATV'de boy gösterecek. Elif ve Güneş'in hikayesine Fırat'ın da dahil olması ekran başındakileri sevinçten havalara uçurmuştu. Ancak fragmandan anladığımız kadarı ile Bir Küçük Gün Işığı yeni bölümde işler iyice karışacak. 

117
Bir Küçük Gün Işığı dizisinden kahreden haber; Bu kadar kısa sürmesi herkesi şaşırttı - Sayfa 2

Ekranların fenomen yapımı Yasak Elma'dan ayrılan Berk Oktay'ın yeni dizisi Bir Küçük Gün Işığı dizisine ilgi her geçen gün artıyor. 10 Yıllık evliliğinin arkasından çıkan ihanet ile yerle yeksan olan Elif'in hayatı izleyen herkesi yasa boğarken, son günlerde seyircinin yüzü güldü. 

217
Bir Küçük Gün Işığı dizisinden kahreden haber; Bu kadar kısa sürmesi herkesi şaşırttı - Sayfa 3

Fırat'ın aşkını ilan etmesinden sonra yeniden kalbinin kapısını aralayan Elif'in mutluluğu kısa sürdü! Bir Küçük Gün Işığı dizisinde bundan sonra resmen kıyamet kopacak! 

317
Bir Küçük Gün Işığı dizisinden kahreden haber; Bu kadar kısa sürmesi herkesi şaşırttı - Sayfa 4

Her hafta Pazartesi günü nefeslerin tutularak izlendiği Bir Küçük Gün Işığı'ndan öyle bir haber geldi ki bunu duyan herkes göz yaşlarına boğulacak.

417