Beyoğlu'nda intihar merakı: Yol kapandı, mahalleli seyretti

Beyoğlu'nda iki katlı bir binanın penceresine çıkan turist intihar girişiminde bulundu. İntihar girişimi nedeniyle Kazancı Yokuşu'nda trafik durdu. İntihar girişimini izleyenler ve cep telefonu ile görüntü alanlar nedeniyle de yoğunluk oluştu. Polislerin yaklaşık bir saat ikna etmeye çalıştığı turist, yorulunca itfaiyenin açtığı çadıra düştü. Yara almadan hava yastığına düşen turist, sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü.

Beyoğlu'nda intihar merakı: Yol kapandı, mahalleli seyretti - Sayfa 1

Olay, Beyoğlu Kazancı Yokuşu üzerinde saat 16.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, iki katlı binanın penceresinden dışarıya çıkan turist, henüz belirlenemeyen bir nedenle intihar girişiminde bulundu. 

110
Beyoğlu'nda intihar merakı: Yol kapandı, mahalleli seyretti - Sayfa 2

Vatandaşların ihbarıyla olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yere hava yastığı açtı. 

210
Beyoğlu'nda intihar merakı: Yol kapandı, mahalleli seyretti - Sayfa 3

Polis ekipleri de yolu araç ve yaya trafiğine kapattı. Polisler, intihar girişiminde bulunan turisti ikna etmeye çalıştı.

310
Beyoğlu'nda intihar merakı: Yol kapandı, mahalleli seyretti - Sayfa 4

KİMİ SEYRETTİ; KİMİ DE CEP TELEFONU İLE KAYIT YAPTI

İntihar girişimi nedeniyle Kazancı Yokuşu'nda trafik durdu. Yolda toplanan birçok kişi de intihar girişimini cep telefonu ile kaydetti. 

410