Belediye başkanıyla ilişki yaşadığı iddia edilen kadın konuştu

Antalya'nın Elmalı ilçesi belediye başkanıyla yasak aşk yaşadığı iddia edilen S.T., boşanma aşamasında olduğu eşinin kendisine komplo kurduğunu söyledi ve ilçenin erkeklerinin kendisine "Başkana var da bize yok mu?" diye mesaj attıklarını ifade etti.

Antalya Elmalı'nın İYİ Partili Belediye Başkanı Halil Öztürk'ün nikahını kıydığı ve daha sonradan makam şoförü yaptığı A. Tilki'nin eşiyle yasak aşk yaşadığı iddia edildi. Söz konusu iddiaların merkezindeki kadın S.T. de yaşananlardan sonra ilçedeki erkeklerin de attıkları mesajlarla kendisini taciz ettiklerini belirtti.

"AHMET BENİ EVE KİLİTLEMEYE BAŞLADI"

Hürriyet'ten Salim Uzun'a konuşan Sümeyra Tilki şunları söyledi: "10 yıl önce eşimden boşanıp Elmalı'ya anne ve babamın yanına döndüm. 1 çocuğum var. Sırf babasız büyümesin diye yeniden evlenmek istedim. Ahmet'le tanıştım. Biraz acele bir kararla 2019'da evlendik. Halil Başkanı da sadece nikâhta gördüm. İnanın makam odasının nerede olduğunu bile bilmiyorum. Evliliğimin ilk aylarından itibaren psikolojik ve fiziksel şiddet görmeye başladım. 

7 ay önce boşanma kararı aldım. Ahmet beni eve kilitlemeye başladı. Mayıs başında cep telefonuma da el koydu. Kendisinden korktuğum için avukatımla konuştum. Hatta, 'Eşime şiddet uygulamayacağım' diye elinden imzalı yazı aldık.

"TELEFONUMA TAKİP PROGRAMLARI YÜKLEMEYE ÇALIŞTI"

Ahmet her geçen gün daha da paranoyak hale geldi. Alkol alıp, 'Sen benimle nasıl evlendin' diyordu. Sürekli kapıyı kilitleyip bilgisayarcılarla görüşüyordu, ses kayıtları dinliyordu.