Aşka ikinci şans! Hande Doğandemir'le Engin Öztürk yine birlikte

Aşka ikinci şans! Hande Doğandemir'le Engin Öztürk yine birlikte 1.resim

Hande Doğandemir ile Engin Öztürk'ün 2015 yılındaki kısa süren aşkları Yüzleşme dizisi sayesinde yeniden başladı.

1 7
Aşka ikinci şans! Hande Doğandemir'le Engin Öztürk yine birlikte 2.resim

Kanal D'nin yeni dizisi Yüzleşme'nin başrol oyuncuları Engin Öztürk ve Hande Doğandemir ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Süper Fm'de 'Seyhan Erdağ ile Kulaktan Kulağa' programını hazırlayıp sunan Seyhan Erdağ, Doğandemir ve Öztürk'ün sette tekrar yakınlaştığını ve aşklarına kaldıkları yerden devam ettiklerini öne sürdü.

2 7
Aşka ikinci şans! Hande Doğandemir'le Engin Öztürk yine birlikte 3.resim

2015 yılında aşka yelken açan Hande Doğandemir ve Engin Öztürk'ün ilişkisi yaklaşık bir ay sonra sona ermişti. Ancak Yüzleşme dizisinin setinde yeniden başladığı iddia edildi. 2 hafta önce başlayan dizinin ilk yayın gününde çekimlerin yapıldığı Alanya'da bir davet düzenlendi. Basının da davetli olduğu o gecede Hande Doğandemir ve Engin Öztürk'ün arasındaki etkileşim ve yakınlık dikkatlerden kaçmadı.

3 7
Aşka ikinci şans! Hande Doğandemir'le Engin Öztürk yine birlikte 4.resim

Süper Fm'de 'Seyhan Erdağ ile Kulaktan Kulağa' programının hazırlayıp sunan Seyhan Erdağ da bugünkü yayında "Sonra bir araştırma yaptım ki, 2015 yılında başlayıp biten ilişkinin özellikle Hande Doğandemir'in yakın hareketleriyle yeniden başlandığını öğrendim" şeklinde açıklama yaptı.

4 7