Antalyasporlu Naldo’nun yoğun bakımdaki oğlunun beyin bulgularına bakılacak

Antalyasporlu futbolcu Naldo Pereria’nın trafik kazasında ağır yaralanan 4 yaşındaki oğlunun sağlık durumunda yeni bir gelişme yaşandı. 48 saat uyutulan Davi Pereria’nın bugün beyin bulguları incelenecek.

Antalyasporlu Naldo’nun yoğun bakımdaki oğlunun beyin bulgularına bakılacak - Sayfa 1

Antalya’da iki otomobil ile motosikletin karıştığı kazada, Antalyaspor’un Brezilyalı futbolcusu Naldo Pereria’nın ailesinden yaralananlar oldu.

Kaza, 7 Eylül günü Konyaaltı ilçesi Uncalı Mahallesi’ndeki kavşakta meydana geldi.

Sürücüsünün ismi öğrenilemeyen 34 FG 4053 plakalı otomobil, Antalyaspor’un Brezilyalı futbolcusu Naldo’nun kayınpederi İtalyan Walter Tilatti kontrolündeki 07 ACP 207 plakalı otomobile yandan çarptı.

Çarpışmanın etkisiyle Tilatti’nin kullandığı otomobil savrulup, aynı yöne giden Cüneyt Eslik’in kullandığı 07 FEC 17 plakalı motosiklete çarptı.

Antalyasporlu Naldo’nun yoğun bakımdaki oğlunun beyin bulgularına bakılacak - Sayfa 2

KAZADA 5 KİŞİ YARALANDI
 Kazada sürücü koltuğunda sıkışan Tilatti ile araçtan fırlayan eşi Alexandra Nardy ve futbolcu Naldo'nun oğlu Davi Pereira, diğer otomobilin sürücüsü ve motosikletli Eslik yaralandı.

Çevredekilerin ihbarıyla bölgeye çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

Ekipler, ağır yaralı Davi'yi, ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı. Kazayı hafif yaralı atlatan 34 FG 4053 plakalı otomobilin sürücüsü de aynı ambulansla hastaneye götürüldü.

Kaza yerine gelen diğer ambulanstaki ekip ise Alexandra Nardy ve motosikletli Eslik’e müdahale etti. Davi’nin kalbinin ambulansta 2 kez durduğu ve hayata geri döndürüldüğü belirtildi.

Antalyasporlu Naldo’nun yoğun bakımdaki oğlunun beyin bulgularına bakılacak - Sayfa 3

ÇEVREDEKİLERİN YARDIMIYLA ÇIKARILDI
 Otomobilde sıkışan Walter Tilatti’nin yardımına çevredekiler koştu.

Ekipler otomobilin bir kapısından Tilatti’ye müdahale ederken, çevredekiler demir levye ile kapıyı kırıp bulunduğu yerden çıkartmaya çalıştı.

Ancak çabalar sonuçsuz kaldı.

İhbarla gelen itfaiye ekibi, ayırıcı-kesici makasla kapıya müdahale edip, Tilatti'yi çıkardı. Sağlık ekibinin sedyeye aldığı Tilatti, hastaneye götürüldü. Eslik ve Alexandra Nardy de müdahalenin ardından hastaneye götürüldü.

Antalyasporlu Naldo’nun yoğun bakımdaki oğlunun beyin bulgularına bakılacak - Sayfa 4

NALDO’NUN OĞLUNUN BEYİN BULGULARINA BAKILACAK
 Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde ameliyata alınan Davi, 48 saat yoğun bakımda uyutuldu.

Doktorlar, bugün Davi'nin beyin bulgularına bakacak.

Diğer yandan aynı hastanede bulunan Walter Tilatti ile özel bir hastanede tedaviye alınan Alexandra Nardy'nin, yoğun bakımdan servise alındığı öğrenildi.