Antalya'da baba cinneti! 2 çocuğunu ve eşini öldürüp intihara kalkıştı

Antalya'nın Serik ilçesinde cinnet getiren Onur Muti (24), eşi Selda Muti (25) ve 3 yaşındaki bedensel engelli kızı Beyhan Su ile 7 aylık oğlu Ata'yı pompalı tüfekle vurarak öldürdükten sonra intihara kalkıştı. Onur Muti ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Antalya'da baba cinneti! 2 çocuğunu ve eşini öldürüp intihara kalkıştı - Sayfa 1

Olay, saat 17.30 sıralarında Serik ilçesi Bozdoğan Mahallesi'ndeki bir evde meydana geldi. Cinnet getiren Onur Muti, eşi Selda ile bedensel engelli kızı Beyhan Su ve oğlu Ata'ya pompalı tüfekle ateş etti. Onur Muti, daha sonra aynı tüfekle intihara kalkıştı. 

Antalya'da baba cinneti! 2 çocuğunu ve eşini öldürüp intihara kalkıştı - Sayfa 2

Onur Muti'nin çalıştığı, yakındaki şantiyeden silah seslerini duyanların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde küçük Beyhan Su ile minik Ata'nın yaşamını yitirdiği belirlendi. 

Antalya'da baba cinneti! 2 çocuğunu ve eşini öldürüp intihara kalkıştı - Sayfa 3

Olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından Serik Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Selda Muti de yapılan tüm müdahalelere kurtarılamadı. 

Antalya'da baba cinneti! 2 çocuğunu ve eşini öldürüp intihara kalkıştı - Sayfa 4

Ağır yaralanan Onur Muti ise Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Koltuk altından ve yüzünden yaralanan Onur Muti'nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.