Antalya'da araçta çıkan yangın 2 otomobili kullanılamaz hale getirdi

Antalya'da bir sitenin bahçesindeki park halindeki araç alev aldı. Kısa sürede büyüyen alevler bir diğer araca sıçradı. İhbar üzerine bölgeye itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

Antalya Muratpaşa'da park halindeki araç alev aldı. Kısa sürede büyüyen alevler bir diğer araca sıçradı. İhbar üzerine bölgeye gelen itfaiye ekipleri yarım saatlik çalışma sonucunda yangını söndürdü.

Muratpaşa ilçesi Güzeloluk Mahallesi'nde bir sitenin bahçesinde bugün saat 09.00 sıralarında, park halindeki Ramazan Korucu'ya ait 07 ZP 761 plakalı otomobil, motor kısmından alev aldı.

 Alevler kısa sürede büyüyerek yandaki Burak Ülker'e ait 07 AHN 773 plakalı otomobile de sıçradı. Sitede oturanlar, araçlarını güvenli bir alana çekerken, ihbar üzerine bölgeye itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

 Yangın, yaklaşık yarım saatlik çalışmayla söndürüldü. Yangında 2 otomobil de kullanılmaz hale geldi. Ramazan Korucu, polise verdiği ifadesinde yangının neden çıktığını bilmediğini belirterek, “Otomobil ile bir yere gidip, geldim. Park edip, evime çıktığımda dumanların yükseldiğini gördüm. Kısa sürede büyüyüp, diğer araca sıçradı. Hemen itfaiyeye bilgi verdik” dedi.