Aldatmak dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Aldatmak oyuncuları tam listesi! Kim, kimdir?

Aldatmak dizisi bu akşam ATV'de yayın hayatına başlıyor. Oyuncu kadrosunda Vahide Gördüm, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu gibi isimleri barındıran dizinin konusu da oldukça iddialı. Peki bir tesadüf eseri hayatı değişen Güzide Yenersoy (Vahide Perçin) ailesini nasıl ayakta tutacak? Dizide hangi oyuncu hangi rolde? İşte Aldatılmak dizisi konusu ve oyuncuları...

Aldatmak dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Aldatmak oyuncuları tam listesi! Kim, kimdir? - Sayfa 1

ATV bu akşam yeni sezon dizilerinden olan Aldatmak'ı yayınlayacak. Dizide bir gün Güzide'nin tesadüfen çektiği bir ilmek, çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğunu anlamaya başlar. Peki dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Aldatmak dizisi karakter analizleri...

114
Aldatmak dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Aldatmak oyuncuları tam listesi! Kim, kimdir? - Sayfa 2

ALDATMAK DİZİSİ KONUSU

Güzide Yenersoy, 30 yıllık kocası ve iki çocuğuyla birlikte dışarıdan bakıldığında herkese örnek olacak bir aileye sahip saygıdeğer bir aile mahkemesi hâkimidir. Eşi Tarık kendi hukuk bürosu olan tecrübeli ve başarılı bir avukattır. Oğlu Ozan, bir inşaat firmasında mühendis olarak çalışmakta, kızı Oylum ise annesinin ısrarıyla girdiği tıp fakültesine devam etmektedir.

214
Aldatmak dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Aldatmak oyuncuları tam listesi! Kim, kimdir? - Sayfa 3

Dışarıdan kusursuz görünen Yenersoy Ailesi'nin hayatında her şey yolunda ilerlerken sevgi ve güven üzerine kurulu hayatlarının ardında bambaşka sırlar olduğu ortaya çıkar ve madalyonun öteki yüzü Güzide için bambaşka mücadelelere, eski defterlerin gün yüzüne çıkmasına ve öngörülmesi zor yeniliklere yol açar.Çok sevdiği ve hayatını adadığı ailesinin her bir ferdi Güzide'ye yalan söylemektedir. Güzide, Oylum'un ne pahasına olursa olsun hayallerinin peşinden gitme kararından, iş hayatında bir türlü dikiş tutturamayan Ozan'ın kolay yoldan köşeyi dönme planlarından ve en önemlisi, otuz yıllık kocası Tarık'ın beş yıldır ikinci bir ailesi olduğundan habersizdir.

314
Aldatmak dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Aldatmak oyuncuları tam listesi! Kim, kimdir? - Sayfa 4

Bir tesadüf eseri eşi Tarık'la ilgili gerçekler ortaya çıktığında Güzide'nin hayatı başına yıkılır. Şimdi Güzide, doğru bildiği yalanlarla yüzleşmeli ve yıllardır ödün vermediği benliğini koruyarak bu zorlu mücadeleden zaferle çıkmalıdır.

ALDATMAK DİZİSİNDE KİM HANGİ ROLDE? İŞTE ALDATMAK DİZİSİ OYUNCULARI

414