Kulüple ilişkisi kesilen antrenör Alper Aşçı, Ali Koç'tan randevu talep etti

Başkan Koç'tan randevu isteyen Alper Aşçı, verilen bilgilerin sadece maç içi koşu verileri, pas rakamları olduğunu anlatacak.

AKŞAM AKŞAM

FENER'DE özel verileri dışarıya sızdırdıkları, teknik direktör Cocu'ya yanıltıcı bilgi verdikleri iddiasıyla işlerine son verilen yardımcı antrenörler Alper Aşçı, Murat Öztürk ve Turgay Altay, başkan Koç'un yanıltığı görüşünde. Alper Aşçı, Koç'tan randevu talep etti. AŞÇI arkadaşlarıyla Koç'a, Aykut Kocaman'a verilen bilgilerin özel veriler olmadığını sadece maç içi koşu mesafeleri, pas rakamları ve maç içi teknik konulardaki genel bilgiler olduğunu anlatacak. Aşçı bunların istatistiki olduğunu belirtecek ve internetteki istatistik sitelerindeki bilgilerle aynı olduğunu Koç'a ispatlayacak.

(Star)

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında AKŞAM internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER