» » AKŞAM »

Josef de Souza: Şampiyonluk içimde kaldı

İyi dönemler oldu ama şampiyonluk içimde kalan bir şeydi. Komik hatalar yaptık, şampiyonluk kaçtı. Arkadaş grubumuz duruyor. G.Saray'a attığım gol unutulmaz.

Josef de Souza: Şampiyonluk içimde kaldı

AKŞAM

SEZON başında 12 milyon euroya Arabistan ekiplerinden Al Ahli'nin yolunu tutan Brezilyalı Josef de Souza, ayrılık sürecinde zorlandığını ancak gelen teklifin iyi olduğunu söyledi. 29 yaşındaki Brezilyalı'nın açıklamaları şu şekilde: Her şey 1 günde gelişti. İlk önce teklif kabul edilmedi. Gerçekten hem benim için hem Fenerbahçe için çok iyi bir teklif geldi. İki taraf için de çok uygun teklifti. Herkesin ciddiye almadığı bir durumdu ama gerçekleşti.

HALA TAKIMIN İÇİNDE HİSSEDİYORUM

Whatsapp grubumuz hala duruyor. Neto, Isla, Soldado, Giuliano, Fernandao hep görüşüyoruz. Takımın durumu hakkında da konuşuyoruz. İstanbul'u, Fenerbahçe'yi çok seviyorum. Geri dönecek olursam önceliğim her zaman bu kulüp olacaktır. Jailson genç ama mükemmel bir oyuncu. Ligi tanıdıkça gelişir. Topal, Eljif ve Reyes... Jailson'un yanında kim olursa olsun fark etmez. Valbuena için de uygun bir sistem olursa daha iyi verim alacaklardır. 

BEN VARKEN SAVUNMA SORUNLUYDU

Defans sorunları vardı. Takım halinde hareket etmeniz gerekiyor savunma için. Cocu, Pereira gibi iyi bir hocaydı ama bazı şeyler olmuyor. G.Saray'a attığım gol unutulmaz. O gece uyuyamamıştım. Hiç unutmayacağım. Geçen sene şampiyonluk kaçarken bireysel olarak komik hatalar vardı. İsim vermeyeceğim. Çok iyi olduğumuz dönemler oldu. Gerçekten Fenerbahçe'de şampiyon olmak isterdim. Şampiyonluk içimde kalan bir şey oldu. 

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.aksam.com.tr
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında AKŞAM internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.