» » AJANSSPOR »

Gökhan Töre gerilimi!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ı arayan Galatasaray Başkanı Aysal, Gökhan için opsiyon haklarını kullanıp kullanmayacaklarını sordu. Yıldız oyuncu iki kulübün arasını açtı.

Gökhan Töre gerilimi!

Teknik direktör Roberto Mancini'nin sağ kanat için düşündüğü Gökhan Töre için harekete geçmeye hazırlanan Galatasaray'a Beşiktaş'tan sitem geldi.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Rubin Kazan ile görüşmeden önce Beşiktaş'ı kırmamak için öncelikle Fikret Orman ile görüştü ve Gökhan Töre'nin satış opsiyonunu kullanıp kullanmayacaklarını sordu. Orman, Gökhan'ı almak istediklerini belirterek, "Ancak, Ruslar 7.5 milyon euro istiyor ve bu fiyata çıkmamız bu aşamada mümkün görünmüyor" diye konuştu.

5 MİLYON EURO VERMEYE HAZIR

Rubin Kazan ile pazarlığa devam edeceklerini de kaydeden Beşiktaş Başkanı, "Gökhan Töre için sizin de devreye girmeniz fiyatı yükseltmekten başka bir işe yaramaz" diyerek soğuk bir tavır sergiledi. Bunun üzerine Beşiktaş'ı kaybetmek istemeyen Aysal, Gökhan Töre'yi Mancini'nin çok beğendiğini ancak Beşiktaş devreden çıkıncaya kadar bekleyeceklerini söyledi.

Fotomaç'ın haberine göre; Galatasaray, sezon başında da yıldız oyuncuyu istemiş ancak 5 milyon euro'luk bonservis bedeli nedeniyle transfer etmemişti. Ancak Türk oyunculara ihtiyacı bulunan Galatasaray'ın artık bu parayı gözden çıkardığı belirtiliyor.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.ajansspor.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında AJANSSPOR internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.