Adnan Oktar'ın evindeki eşyalar bir bir ortaya çıkıyor

Adnan Oktar'ın evindeki eşyalar bir bir ortaya çıkıyor 1.resim

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Şube ekiplerince Adnan Oktar'ın evinde yapılan aramalarda silahların yanı sıra çok sayıda tarihi eser de vardı. El konulan tarihi eser ve antika eşyalar arasında 2014 hayatını kaybeden Nakşibendi tarikatinin lideri Şeyh Nazım Kıbrısi'ye verilmek üzere Adnan Oktar imzalı bir vazo da bulundu

İstanbul merkezli 5 ilde, Adnan Oktar suç örgütü üyesi oldukları iddiasıyla haklarında gözaltı kararı çıkartılan 235 kişinin yakalanması için operasyon başlatıldı. Operasyonda gözaltı sayısı 179'a yükseldi.

1 20
Adnan Oktar'ın evindeki eşyalar bir bir ortaya çıkıyor 2.resim

Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu'nun aktardığı bilgilere göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Şube ekiplerince Adnan Oktar'ın evinde yapılan aramalarda silahların yanı sıra çok sayıda tarihi eser de vardı.

2 20
Adnan Oktar'ın evindeki eşyalar bir bir ortaya çıkıyor 3.resim

Adnan Oktar'ın villasının deposunda bulunan tarihi eser ve antika eşyalar ise incelenmek üzere Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele şubeye getirildi.

3 20
Adnan Oktar'ın evindeki eşyalar bir bir ortaya çıkıyor 4.resim

Ümraniye'deki villanın deposunda el konulan tarihi eser ve antika eşyalar arasında 2014 hayatını kaybeden Nakşibendi tarikatinin lideri Şeyh Nazım Kıbrısi'ye verilmek üzere Adnan Oktar imzalı bir vazo da bulundu.

4 20