» » Cihan »

AK Parti Çukurova İlçe Başkanlığı yeni yönetimini tanıttı

AK Parti Çukurova İlçe Başkanlığı yeni yönetimini tanıttı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak, amaçlarının ilçede partinin oyunu yükselterek belediye seçimlerini kazanmak olduğunu söyledi.

Parti binasında gerçekleştirilen toplantıda yeni Yönetim Kurulu'nu tanıtan Çırak, Türkiye’nin 2002 yılında AK Parti iktidarı ile önemli bir değişim sürecine girdiğini kaydetti.

Güçlenen bir ilçe teşkilatı ile daha güzel çalışmalara imza atmak için yola çıktıklarını ifade eden Çırak, "AK Parti Hükümetiyle hayal bile edilemeyenler gerçek oldu. Yapılan hizmetlerle Türkiye dünyanın ülkesi oldu. Başbakanımız ve yol arkadaşları nasıl çalışıyorsa bizde el ele vererek çalışmalıyız. Yerel seçimlerde başta Çukurova olmak üzere il ve diğer ilçelerden zaferle çıkmak istiyoruz." dedi.


Haberin Alındığı Kaynak» Cihan

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında Cihan internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.