ABD'de 11 evi bulunan fenomen Eylül Öztürk iddialara yanıt verdi!

Kara para aklama iddiasıyla soruşturma başlatılan ünlüler gündemden düşmezken diğer birçok isim için de benzer iddialar ortaya atılıyor. Son olarak bu kervana Eylül Öztürk de katıldı. ABD'de yaşayan ve güzellik merkezleri sahibi olan Eylül Öztürk de hakkında çıkan "5 milyon dolar ve ABD'de 11 ev" iddiasına yanıt verdi.

ABD'de 11 evi bulunan fenomen Eylül Öztürk iddialara yanıt verdi! - Sayfa 1

Polat çiftinin kara para aklama suçlamasıyla tutuklanmasının ardından diğer fenomenler de mal varlıklarıyla gündemden düşmüyor.

Bu isimlerden biri de çift Eylül Öztürk ve eşi Barış Kenan Özkan.

ABD'de 11 evi bulunan fenomen Eylül Öztürk iddialara yanıt verdi! - Sayfa 2

Çoğu fenomen gibi güzellik merkezleri ve kozmetik markası sahibi olan fenomen çiftin milyon dolarlar ile ABD’ye gittikleri ve peşin parayla çok sayıda ev aldıkları öne sürülüyor.

Bu iddiaların ardından Eylül Öztürk Özkan, hakkında çıkan iddialara sosyal medya hesabından "Desem ki 'O öyle değil, böyle' inanacaklar mı? inanmayacaklar." açıklamasında bulundu.

ABD'de 11 evi bulunan fenomen Eylül Öztürk iddialara yanıt verdi! - Sayfa 3

Öztürk, şu ifadeleri kullandı:

"Benden gündemle ilgili bir açıklama yapmamı bekliyorsunuz ama arkadaşlar ben ne açıklama yapayım? Benim yaptığım açıklamanın herhangi bir hükmü olacak mı bu insanlar nezdinde? Desem ki 'O öyle değil, böyle' inanacaklar mı? inanmayacaklar....

ABD'de 11 evi bulunan fenomen Eylül Öztürk iddialara yanıt verdi! - Sayfa 4

Yani ne diyeyim ki ben! 5 evle başladık, 24 ev oldu sonra 11'e düştü falan. Böyle yani cümlenin başına 'İddiaya göre' yazıyorlar.

...Bilmiyorum ki ne demem lazım! Benden ne bekliyorsunuz? Zaman her şeyi gösterir. Benim bu zamana kadar magazinle hiç alakam olmadığını öğrenmiş olmanız gerekiyor. Beni senelerdir takip edenler zaten tanıyorlar. Yalanın sınırı yok! Cümlenin başına iddiaya göre yaz sonra devamına istediğini yaz ben hangi birine cevap vereyim?"