A Milli Takım'da büyük sürpriz! Stefan Kuntz ile yollar ayrılıyor mu?

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı (TFF) Mehmet Büyükekşi, A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz'un yerine Abdullah Avcı'nın getirileceği iddialarına yanıt verdi. Büyükekşi, "Öyle bir şey söz konusu değil. Maçtan sonra gereken açıklamaları yaptım. 'Şu anda Stefan Kuntz ile ilgili bir şey konuşmak doğru olmaz' dedim. Puan kaybettiysek hep beraber kaybettik. Şu anda yolumuza devam ediyoruz." dedi.

A Milli Takım'da büyük sürpriz! Stefan Kuntz ile yollar ayrılıyor mu? - Sayfa 1

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz ile yola devam edeceklerini açıkladı.

111
A Milli Takım'da büyük sürpriz! Stefan Kuntz ile yollar ayrılıyor mu? - Sayfa 2

Japonya ile 12 Eylül Salı günü hazırlık maçında karşılaşacak A Milli Futbol Takım kafilesi ile birlikte Hollanda'ya gelen Mehmet Büyükekşi, AA'ya açıklamalarda bulundu.

211
A Milli Takım'da büyük sürpriz! Stefan Kuntz ile yollar ayrılıyor mu? - Sayfa 3

Büyükekşi, Ermenistan karşısında alınan beraberliğe üzüldüklerini ancak o maçın artık geride kaldığını belirterek, "Ermenistan galibiyeti 2024 Avrupa Şampiyonası için bize çok büyük avantaj sağlayacaktı, maalesef istediğimiz gibi olmadı. Hedef galip gelip garantilemekti ama yolumuza devam ediyoruz. 

311
A Milli Takım'da büyük sürpriz! Stefan Kuntz ile yollar ayrılıyor mu? - Sayfa 4

Bundan sonraki maçlar için avantajımızı koruyoruz. Aynı ciddiyetle üç maçımızı oynayacağız. Ekim ayında önce Hırvatistan daha sonra Letonya ile oynayacağız. O maçlarda gereken sonuçları alıp Avrupa Şampiyonası'na katılacağımıza inanıyorum." ifadelerini kullandı.

411