5 adımda yağlarınızdan kurtulun

5 adımda yağlarınızdan kurtulmanın formülünü veriyoruz. Dümdüz bir göbek, güçlü kaslar, güzel bir beden, kim istemez ki! Yağlarından rahatsız olan bey ve bayanlar harika 5 yöntem ile bu yağlardan kurtulmanızı sağlayabiliriz ancak bu 5 hatayı yapmamak koşuluyla. Araştırmalar, sağlıklı kilo vermenin zekice planlanmış besin kombinasyonları ile mümkün olduğunu gösteriyor. İşte sağlıklı kilo vermenin 5 yolu

 Zayıflamak ve vücut yağlarından kurtulmak zaman ister 

Kahvaltı; yağsız protein, işlenmemiş tahıl ve meyveden oluşmalı. Öğle yemeği sebze ağırlıklı olmalı. Akşam ise etin yanında mutlaka meyve tüketilmeli

148

İnsanların kafası sürekli 'Zayıflamak için ne yemeliyim?' sorusu ile meşgul. Öyle bir yiyecek olmalı ki; hem doyuma ulaştırmalı, hem zevkle yenmeli, hem de zayıflatmalı.

248

Açıkçası tek başına zayıflamayı sağlayan bir yiyecek yok! Sadece deneysel çalışmalarda; süt, zerdeçal, kimyon ve yeşil çayın, belirli miktarlarda düzenli olarak tüketildiklerinde, hücre içinde yağ sentezini yapan enzimlerin çalışmasını durdurduğu keşfedildi.

348

Vücudumuza giren her yiyeceğin içeriği kadar, miktarı ve geçirdiği işlemin de zayıflamada etken olduğunu unutmamanız gerekiyor. 

448