» » 3 ODA 1 SALON »

Ünlü Ressam Ned Pamphilon Selin Yapı Sponsorluğunda İstanbul'da

Selin Yapı, kültür, sanat ve spor projelerine destek vermeye devam ediyor.

Ünlü Ressam Ned Pamphilon Selin Yapı Sponsorluğunda İstanbul'da

Dünyaca ünlü ressam Ned Pamphilon'un İstanbul'dan ilham alarak oluşturduğu ‘'Sanat İstanbul için 0216 İstanbul" sergisi Selin Yapı sponsorluğunda Palladium Alışveriş Merkezi'nde sanatseverlerle buluştu.

Sergi3

Sergide İstanbul'un günlük hayatını tuvale yansıtan Pamphilon, büyülü şehrin vazgeçilmezleri; Sultanahmet Camisi, Boğaz Köprüsü, Beyoğlu'nun nostaljik tramvayı, Haydarpaşa tren garı, İstanbul simitçileri, Galata Köprüsü'nde balık tutan insanlar, ayakkabı boyacıları ve mısır satıcıları gibi İstanbul'un simgeleşen manzaralarını kendi yorumu ile tuvale taşıyor.

selin-yapı-resim-2

Bugüne kadar imza attığı 300'e yakın eser ile İstanbul için en fazla tablo üreten yabancı ressamların başında gelen Ned Pamphilon'un ‘'Sanat İstanbul için 0216 İstanbul" sergisi 29 Mart'a kadar ziyaret edilebilecek.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.3oda1salon.net
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında 3 ODA 1 SALON internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.