100 bin TL altına alınacak en iyi SUV modeller; Bu listeye bakmadan karar vermeyin

Çip krizi ve dolar kurundaki hareketlilik ile birlikte sıfır otomobil fiyatlarındaki fiyat artışı da kaçınılmaz olmuştu. Durum böyle olunca araç alacak olanlar da ikinci el modellere yönünü çevirmişti. Bu haberimizde sizler için 100 bin TL ve altına alınabilecek en iyi SUV modelleri araştırdık…

Ülkemizde sıfır otomobil fiyatları cep yakmaya devam ederken bu haberimizde sizler için yüz güldürecek bir fiyat listesi hazırladık. Otomobil tutkunlarının hoşuna gidecek listede birçok marka yer alıyor.

122

Sıfır otomobilerde yaşanan fiyat artışı ve bayilerde araç sıkıntısı devam ederken vatandaş ise yönünü ikinci el araçlara çevirmiş durumda.

222

100 bin TL ve altında alınabilecek SUV araç modellerini sizler için hazırladık. Ancak beklentileri çok yüksekte tutmamanız gerektiğini de belirtmiş olalım.

322

Kompakt SUV sınıfı günümüzde oldukça geniş bir pazar payına sahip. Çoğu alt kompakt SUV, tipik alt kompakt otomobilinizden çok daha fazla yolcu alanına sahip olmasa da, birçok müşterinin nispeten uygun bir fiyata istediği daha yüksek oturma pozisyonuna, daha sağlam görünüme ve dört tekerlekten çekişe sahiptir.

422