'Sıla, Nişantaşı'nda bir otelde Ziynet Sali'ye şiddet uyguladı'

'Sıla, Nişantaşı'nda bir otelde Ziynet Sali'ye şiddet uyguladı' 1.resim

Ahmet Kural'ın sevgilisi Sıla'yı darp ettiği haberleri hala gündemdeki yerini korurken bugün Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programına gelen bir ihbar, olayı bambaşka bir boyuta taşıdı. Ahmet Kural, Sıla'nın ayrı oldukları dönemde Ziynet Sali ile kendisini aldattığı iddialarını yalanladı ama bu yeni iddia, 'Sıla ile Ziynet Sali arasında neler oluyor?' sorusunu gündeme getirdi.

1 9
'Sıla, Nişantaşı'nda bir otelde Ziynet Sali'ye şiddet uyguladı' 2.resim

Beyaz TV'nin iddiasına göre; Sıla, geçtiğimiz yıl Nişantaşı'nda bir otelde Ziynet Sali'nin kolunu kırdı. Programda Sali'nin Temmuz 2016'da kırık koluyla golf oynadığı bir görüntüsünün yayınlanmasıyla da bu iddia desteklendi. Peki Ziynet Sali'nin kolu nasıl kırılmıştı?

2 9
'Sıla, Nişantaşı'nda bir otelde Ziynet Sali'ye şiddet uyguladı' 3.resim

'MERDİVENDEN DÜŞTÜM' İDDİASI: O dönemde sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan Sali, kolunun merdivenden düşmesi sonucu kırıldığını iddia etmişti. Ünlü şarkıcı paylaşımının altına, "İki gün önce kayıp, merdivenlerden düşmem sonucu bileğim kırılmış. Tüm geçmiş olsun mesajlarınızı tek tek okudum şifa oldu çok çok teşekkürler" notunu düşmüştü.

3 9
'Sıla, Nişantaşı'nda bir otelde Ziynet Sali'ye şiddet uyguladı' 4.resim

Daha sonra eli alçılı bir şekilde makyaj yaptığı sırada da bir fotoğrafını yayınlamış ve "Hayat çok kısa… Kollar kırılsa da kalpler kırılmasın. Sahne beklemez" demişti.

4 9