» » UÇAN KARGA »

Can Tanrıyar eski karısı Petek Dinçöz'e seslendi

Şarkıcı Petek Dinçöz ile eski kocası televizyoncu Can Tanrıyar arasındaki kavga magazin gündemini uzun bir süre daha meşgul edeceğe benziyor.

Can Tanrıyar eski karısı Petek Dinçöz'e seslendi

Kanaltürk ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan ünlü televizyoncu Can Tanrıyar eski karısı Petek Dinçöz'e seslendi.

Petek Dinçöz'ün iddialarını yalanlayan Tanrıyar,'Ben sana baskı mı yapıyorum, eve mi geliyorum? Bunları kim söylüyor? Petek böyle bir şey yok, rezil oluyoruz her geçen gün. Lütfen bu konuları kapat. Ben seni mahkemeye vermeyeceğim. O yüzden mecburum cevap hakkımı kullanmaya. Onu mahkemeye vermemek için direneceğim. İnsan eski karısını nasıl mahkemeye verir? O eski kocasını veriyor olabilir. Ben kabul edemiyorum hala. Ama o zaman benim doğruları konuşmam gerekiyor. Bu şekilde yalanla dolanla, bir de iki – üç şahit bulsalar hapse attıracaklar. Benim hapse girmemle mutlu olacaksan ben başka bir şey yaparım. Yapmadığım şeyle beni suçlamayın. Gider bir şey yaparım, yatar çıkarım. 12 yılın karşılığında benden istenen nedir? Petek! Sen beni hapse sokturmak istiyorsun. Ben sana ne yaptım arkadaşım. Bütün yaptığın başvuruların sonucunda hapis cezası isteniyor. Ben sana ne yaptım' diye konuştu.

‘ŞEYTAN DİYOR GİT EVİNE….'

Sinirlerine hakim olamayan Tanrıyar şunları söyledi:

‘Şeytan diyor ki; git evine, bir şey yap, beni hapse atsınlar, bunlar da çıksın göbek atsın, şarkılar söylesinler, mutlu olsunlar. Bazen çıldırıyor insan. Bu konuların kapanması lazım. Bütün dostlarıma da sesleniyorum; beni arayıp'konuşma, sus' diyeceğinize gidin Petek'i arayın. Bu konuları kapatsın; ikimizde susalım, hayatımızı yaşayalım. Petek'in hayatında biri de olabilir ama aynı şeyi bende yaşamak istiyorum. Hep bu konulara kadın tarafından bakılıyor. Benim şu anda hayat kurma şansım var mı, ben hangi kızla ilişki kurabilirim?' ifadelerini kullandı.

PETEK'İN KÖPEĞİ CAN TANRIYAR'IN YANINA SUNUCUYU YAKLAŞTIRMADI

Petek Dinçöz'ün köpeğiyle birlikte programa katılan Can Tanrıyar,'Petek'in köpeği yanıma hiç bir kadını yaklaştırmıyor. Her yerimi de ısırıyor' diyerek ellerini gösterdi. Programın sunucusu Tanrıyar'ın yanına gitmek isteyince, köpek havlamaya başladı ve Tanrıyar'ı haklı çıkardı.

Can Tanrıyar,”Al git götür evine bırak, almıyorsa da bırak diyorlar' ama ben yapamam' dedi.

‘SİLAHIM VAR AMA…'

Tanrıyar, Petek Dinçöz'ün evini silahla bastığı yönündeki iddiaları da yalanlayarak'Silahım var ama evde duruyor. Hiç bir yere silahla gitmedim. Petek'in yüzünü de 6 aydır görmüyorum. Ama Petek böyle yaptığı sürece benim konuşmalarım bitmez. Ben kendimi savunmak zorundayım' diye konuştu.

Haberin Alındığı Kaynak»www.ucankarga.com

EN SON MAGAZİN HABERLERİ

 • İzinsiz mesajlardan tamamen kurtulduk mu? 11:37

  İzinsiz mesajlardan tamamen kurtulduk mu? Şimdi de o iddia gündemde...

  MEDYATAVA » 24.05.2015 11:37 F5Haber'de Oku
 • Emre Aydın coşturdu 11:09

  Emre Aydın coşturdu Şarkıcı Emre Aydın, Ataşehir Brandium AVM'de verdiği konserde hayranlarıyla buluştu.

  F5HABER » 24.05.2015 11:09
 • 23 yıl hapsi istendi! 09:42

  23 yıl hapsi istendi! Pınar Altuğ'un eşi Yağmur Atacan'ın uğradığı silahlı saldırı ile ilgili savcılık tahkikatı tamamlandı. 42 yaşındaki Galip T. hakkında 23 yıla kadar hapis istendi.

  VATAN » 24.05.2015 09:42 F5Haber'de Oku
 • Ayşe Hatun Bursa'yı 'Güm'letti 09:34

  Ayşe Hatun Bursa'yı 'Güm'letti Aloft Bursa'da mini festivalde sahne alan Ayşe Hatun Önal, Güm Güm adlı şarkısıyla Bursalıları coşturdu.

  F5HABER » 24.05.2015 09:34
 • Orhan Gencebay affetti 09:21

  Orhan Gencebay affetti Orhan Gencebay evinin önünde bağırıp kendisini ölümle tehdit eden iki gençten şikayetçi olmadı. Gencebay gençleri affedince dava düştü.

  VATAN » 24.05.2015 09:21 F5Haber'de Oku
 • Eurovision'un galibi İsveç oldu 02:15

  Eurovision'un galibi İsveç oldu Avusturya'nın başkenti Viyana'da düzenlenen 2015 Eurovision Şarkı Yarışması'nın birincisi İsveç oldu.

  VATAN » 24.05.2015 02:15 F5Haber'de Oku
 • İrem Derici sahnede fenalaştı 20:51

  İrem Derici sahnede fenalaştı Giresun Belediyesi tarafından Uluslararası Giresun Aksu Festivali nedeniyle düzenlenen etkinlikte sahne alan pop müzik sanatçısı İrem Derici sahne fenalaştı. 112 ekiplerinin sahnede müdahale ettiği...

  VATAN » 23.05.2015 20:51 F5Haber'de Oku
 • İrem Derici sahnede fenelaştı 20:38

  İrem Derici sahnede fenelaştı Giresun Belediyesi tarafından Uluslararası Giresun Aksu Festivali nedeniyle düzenlenen etkinlikte sahne alan pop müzik sanatçısı İrem Derici sahne fenalaştı. 112 ekiplerinin sahnede müdahale ettiği...

  F5HABER » 23.05.2015 20:38
 • Türkiye'de gördü kendi evine yaptırıyor 17:38

  Türkiye'de gördü kendi evine yaptırıyor Madonna 2012 yılının Haziran ayında konser için geldiği İstanbul'da gittiği Türk hamamını çok beğendi ve Manhattan'daki evine yaptırmaya karar verdi.

  VATAN » 23.05.2015 17:38 F5Haber'de Oku
 • Apple'dan iPhone 6C'yi deşifre eden hata 16:52

  Apple'dan iPhone 6C'yi deşifre eden hata Apple'ın piyasaya çıkarmaya hazırlandığı yeni telefonu 6C'nin fotoğrafının yanlışlıkla paylaşıldığı iddia edildi.

  MEDYATAVA » 23.05.2015 16:52 F5Haber'de Oku