» » SICAK GÜNDEM »

Devlet Bahçeli son grup konuşması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, grup toplantısında milletvekillerine seslendi. Bahçeli, "Bu 63 sözde akil insan çözüm olarak neyi önerecektir? Tatar Ramazan herkesi Abdurrahman Çavuş mu zannetmektedir?" dedi

Devlet Bahçeli son grup konuşması

İşte Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları;

'GERİLEMEMİZİN SEBEBİ...'

Tarihin her dönemi Türk milletine yönelmiş saldırılara sahne olmuştur. Ne zaman gerilemişsek mutlaka içten ve dıştan lanet bir kumpasın varlığı hemen başını kaldırdı. Türk milleti zalim senaryoların, ayak oyunlarının her devirde hedefinde yer almıştır. Türklüğün mevcudiyeti, yerli ve yabancı mihrakları tarih boyunca rahatsız etmiştir. Hainler, kalleşler ne yaptılarsa kutsallarımızı devirememişlerdir. Bu sürecin henüz tam bir sonuca ulaştığını söylemekten uzak olduğumuz muhakkaktır. Geçmişte aramızı bozmaya çalışan kirli, kibirli ve kinli maksatlar 10 yıldır devreye girmiştir.

'ERDOĞAN KÖTÜLÜĞÜN DANİSKASINI YAPIYOR'

Milli değerlerimizin etnik şarapnel parçalarıyla dağılması için plan yapanlar AKP ile cesaret taşımışlardır. Başbakan Erdoğan aziz milletimize kötülüğün daniskasını yapmak için adeta görevlendirilmiştir. Başbakan'ın Türk milletinin kanına doymayan, hezimete uğramasından şikayet etmeyen, hasis ve lekeli vicdanlarla ağız birliğinde olduğu net ve bellidir.

SÖZDE AYDIN GÜRUHU

Türk milletinden alacaklı olduğunu düşünen her sefil zihniyet bu kafa yapısı tarafından yakın ilgi görmüştür. Gözdağları ile kurulmaya çalışılan gerilim, küresel planlara imkan ve destek sağlamıştır. Erivan hayranları, Erbil yanaşmaları, Kandil elçileri, sözde aydın güruhu, teslimiyet lobisinin temsilcileri, çözüm ve barış ezberi etreafında kenetlenmişlerdir. Bu ihanet ittifakının merkezi dış kaynaklıdır.

Amaç devletimizin ilke ve esaslarını bükmek ve kırmaktır. Bunlar korku pompalamanın ucuzluğu ile eşdeğer sayılmamalıdır. Bu söylediklerim aşırı olarak değerlendirilmemelidir. PKK'nın kanla elde etmeye çalıştığı hedeflerin hükümet tarafından sahiplenilmesi daha ne söylenebilecektir? Teröristlerin el üstünde tutulduğu süreç ihaneti milli birliğimizi sahiplenmenin ilkel ve ırkçı olarak lanse edilmesi nasıl ifade edilecektir?

Kalabalıkların kızgınlıkları BOP'un zıvanadan çıkarmasıyla yayılmıştır. BOP Türkiye'nin içinde bulunduğu haritaların yeniden belirlenmesi, sınırların yeni baştan düzenlenmesini isteyen yeni bir oyundur. BOP'un Ortadoğu ve Kuzey Afrika'daki totaliter rejimlerden işe başlaması şaşırtıcı görülmemelidir. BOP'un ana hedefi Türkiye'dir.

'AMAÇ KÜRDİSTAN'I KURMAKTIR'

Bu kanlı ve insanlık dışı yeni sömürgeciliğin yeni senaristi ABD, oyuncusu Recep Tayyip Erdoğan'dır. AKP hükümeti kılavuzu BOP olan oyunun dişlileri arasında kalmıştır. Suriye'deki rejimin direnç göstermesi, arzulanan dönüşümün engellerle karşılaşması BOP'un hedeflerinden çıkarmamıştır.

BOP'un ana amaçlarından biri Kürdistan'ı kurmaktır. Komşu coğrafyaları Arap Baharı olarak yakan bu plan ülkemizde de PKK Baharı olarak yakacak.

'ABD DIŞİŞLERİ'NİN ÜZERİNE VAZİFE Mİ?'

ABD Dışişleri Bakanı'nın üstüne vazifeymiş gibi kullandığı ifadeler sorunlu ve tartışmaya açıktır. Müslüman coğrafyasını şiddete çeviren bir ülkenin bakanı barışı açıklamaktadır. Irak'ta binlerce kadına tecavüz eden, binlerce çocuğu yetim bırakan bir ülkenin bakanı bize barış dersi vermiştir. Yabancı siyasetçilerin tenkit veya övgülerin milletimizin umurunda bile olmadığını kesinlikle anlamalılar.

AKİL İNSANLAR ELEŞTİRİSİ

İmralı canisi AKP iktidarı henüz dağ kadrosunu ikna edememiştir. Bu arada 4. BDP heyeti de İmralı'ya giderek Kandil'e yeni bir mektup götürmüştür. Bu ne bitmez bir mektuplaşma serüvenidir ki bir türlü mutabakat sağlanamamıştır. Acaba Başbakan da İmralı canisine acele cevap beklerim diye kenarları çiçeklerle süslü mektuplar göndermiş midir?

PKK'nın silahlara veda etme niyetinin olmadığı görülmüştür. Analar ağlamasın sözü, kan dursun yalanları, huzur refah ve barış vaatleri, PKK ile görüşmelerin makyajı olarak yayılmaktadır.

Türk milleti bölücü kuşatmaya alınmıştır. PKK'nın silahlara niyetinin olmadığı bariz şekilde görülmüştür.

Hangi akla hizmetle vatandaşın ödediği vergilerle PKK sözcüsü 63 kişi oluşturulur?

TATAR RAMAZAN HERKESİ ABDUURRAHMAN ÇAVUŞ MU ZANNEDİYOR

Öcalan'ın doğum günü 4 Nİsan'da Başbakan ve 63'lük Akil İnsanlar bir araya gelere İmralı canisine pasta hediye etmişlerdir. Peki, bu 63 kişi neyi çözecek, neyin sürecini kabul ettirmeye çalışacaklar? Bunlara göre PKK terör örgütü müdür? Bu 63 sözde akil insan çözüm olarak neyi önerecektir? Tatar Ramazan herkesi Abdurrahman Çavuş mu zannetmektedir? Ölen PKK'lılara şehit idyen Mükremin Çıtır herkesi Feriştah olarak mı görmektedir? Hülya Koçyiğit çözümü mü yoksa filmlerdeki sahneleri mi anlatacaktır? Türk bayrağı yerine devlet bayrağı denilmesini isteyen hastalıklı zihniyet mi barışı sağlayacak?

NEDEN ONLAR AKİLLER ARASINDA YOK

12 kötü adamın gediklileri Akil İnsanlar listesinde yoktur. Mesela Cengiz Çandar, Hasan Cemal. Bölücü örgütün üst kadrosuna mı yükselmişlerdir, neden 63 Akil İnsan içinde değillerdir? Bu 63'lükler Anadolu'da bozguna uğrayacak, sorulan hiçbir soruya cevap veremeyecek 2 ay sonunda da Başbakan'a sığınacaklardır. Bunlara Türk milletinin kapısı da zihni de sonuna kadar kapalıdır. Çünkü Türk milletinin AKP PKK BDP ve İmralı canisine sırtı dönüktür.

"ERDOĞAN'IN 'EDEPLİ OL' ÇIKIŞINA YANIT"

Erdoğan yargının ne iş yaptığını en son sen öğreneceksin.Bölücülüğün hesabını vereceksin.

Haberin Alındığı Kaynak»www.sicakgundem.com

EN SON SİYASET HABERLERİ

 • Erdoğan olmasaydı çözüm süreci başlatılamazdı 14:41

  Erdoğan olmasaydı çözüm süreci başlatılamazdı AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, çözüm sürecinin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın cesur liderliği ile başlatıldığını söyledi. 40 yıllık sorunun bir çırpıda çözülemeyeceğini anlatan...

  MEDYAHABER » 27.04.2015 14:41 F5Haber'de Oku
 • HDP'den, Mustafa Akıncı'ya mesaj 14:13

  HDP'den, Mustafa Akıncı'ya mesaj KKTC'de dün gerçekleştirilen seçimlerde cumhurbaşkanlığını kazanan Mustafa Akıncı'ya HDP'den kutlama mesajı geldi.

  AJANSHABER » 27.04.2015 14:13 F5Haber'de Oku
 • 'Arkadaşlarımın başarısından başka bir arzum yok' 13:54

  'Arkadaşlarımın başarısından başka bir arzum yok' 11'inci Cumhurbaşkanı Gül, AK Parti'nin esas kurucusunun kendisi olduğunu ve onların başarılı olmasını istemekten başka bir arzusu olmadığını söyledi.

  F5HABER » 27.04.2015 13:54
 • 'Elektrik dağıtım sektörünü seçime alet etmesinler' 13:28

  'Elektrik dağıtım sektörünü seçime alet etmesinler' Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, seçimlerde hiçbir sandıkta elektrik kesintisi nedeniyle oy sayılamaması durumu yaşanmadığını belirterek, "Elektrik dağıtım sektörünü buna alet etmesinler"...

  F5HABER » 27.04.2015 13:28
 • Gül: 'AK Parti'nin kurucusu benim' 13:26

  Gül: 'AK Parti'nin kurucusu benim' 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, AK Parti'nin esas kurucusunun kendisi olduğunu belirterek, "İlk çıkardığı başbakan benim, ilk cumhurbaşkanı da benim. Cumhurbaşkanlığından sonra da başka bir makam...

  AJANSHABER » 27.04.2015 13:26 F5Haber'de Oku
 • Asgari ücret o kadar olur mu? 13:23

  Asgari ücret o kadar olur mu? Haziran seçimleri öncesinde siyasi partiler seçim beyannamelerini açıkladı. Beyannamelerde ekonomi öne çıkan gündem olarak göze çarparken, ekonomi içerisinde 'asgari' ücret vaatleri büyük tepkilere...

  ÜLKE HABER » 27.04.2015 13:23 F5Haber'de Oku
 • Esas kurucu benim... 13:19

  "Esas kurucu benim..." Katar basınına konuşan 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yeni parti kurup kurmayacağı sorusu üzerine "AK Parti'nin esas kurucusu benim. AK Parti'nin hem ilk çıkardığı başbakan benim, ilk...

  F5HABER » 27.04.2015 13:19
 • Gül, 'yeni parti' sorusuna böyle yanıt verdi 12:58

  Gül, 'yeni parti' sorusuna böyle yanıt verdi 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Karat basınına konuştu. Gül, 'Yeni parti kuracak mısınız' sorusuna şöyle yanıt verdi: "AK Parti'nin esas kurucusu benim. AK Parti'nin hem ilk çıkardığı başbakan...

  MİLLİYET » 27.04.2015 12:58 F5Haber'de Oku
 • Arkadaşlarımın başarısından başka bir arzum yok 12:38

  Arkadaşlarımın başarısından başka bir arzum yok 11'inci Cumhurbaşkanı Gül, AK Parti'nin esas kurucusunun kendisi olduğunu ve onların başarılı olmasını istemekten başka bir arzusu olmadığını söyledi.

  MEDYAHABER » 27.04.2015 12:38 F5Haber'de Oku
 • Annesinin sözü başarısının anahtarı oldu 12:04

  Annesinin sözü başarısının anahtarı oldu 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül döneminde genel sekreterlik görevini yürüten AK Parti Sakarya 2. sıra milletvekili adayı Mustafa İsen, annesinin sözünü hayatı boyunca düstur edindiğini belirtti.

  F5HABER » 27.04.2015 12:04