» » SANSÜRSÜZ HABER »

Arabada tecavüz'e iğrenç savunma

Komşusuna otomobilin içinde tecavüz ettiği iddia edilen sanık savunmasında, 'Benim tek suçum ilişkiyi kaydetmekti' dedi

Arabada tecavüz'e iğrenç savunma

Zonguldak'ta komşusuna otomobilde tecavüz ederek cep telefonuyla görüntüsünü çektiği iddia edilen sanık ile olay sırasında gözcülük yaptığı ileri sürülen arkadaşının yargılanmasına devam edildi.

Geçen yıl ağustos ayında sevgilisi olduğunu ileri sürdüğü komşusu A.K'yi (33) ormanlık alana götürerek otomobilinde tecavüz edip cep telefonuyla çektiği görüntülerle şantaj yaptığı iddiasıyla yargılanan M.A. (37) ile olay sırasında kendisine gözcülük yaptığı iddia edilen İ.G'nin (37) yargılandığı Zonguldak 1. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanıklar ile mağdur kadın ve taraf avukatları katıldı.

Sanık M.A. ifadesinde, A.K ile 8 yıla varan arkadaşlıklarının söz konusu olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Cinsel ilişki boyutlarına varan arkadaşlığımız oldu. A.K, benim nikahsız yaşadığım E.A. ile aramı açtı. Olay günü bu meseleyi konuşmak için kendisini ormanlık alana götürdüm. Otomobilde kendi rızasıyla ilişkiye girdik. Benim tek suçum bunu kaydetmemdir.

Kendisine 'bunları basın yayın yoluyla yayımlarım' diye şantajda bulunmadım. Sadece aileme bulaşırsan seni bu görüntülerle rezil ederim şeklinde beyanda bulundum. Suçlamaları kabul etmiyorum. A.K. görüntülerin teslim edilmesi karşılığında para teklif etti. Ben de kabul ettim ancak görüntüleri ben teslim etmedim. Arkadaşım İ.G, A.K ile karşılaşmış, 450 lira almış, ancak bunları ne karşılığında aldığını bilmiyorum." Sanık İ.G, bazı tanıkların olayı kameraya kendisinin çektiğine yönelik iddialarını kabul etmediğini kaydetti.

Mağdur A.K. de M.A ile cinsel ilişkiye varan bir arkadaşlığının olmadığını ileri sürdü. Tanık olarak dinlenen M.A'nın resmi nikahlı eşi A.A. (39), mağdur A.K'nin arkadaşı olduğunu belirterek, olayla ilgili görgüye dayalı bilgisinin olmadığını, yaşananları mağdurdan dinlediğini kaydetti.

Sanığın nikahsız yaşadığı E.A. (26) ise M.A'nın imam nikahlı eşi olduğunu ifade ederek, "Ben mağdur A.K'nin mesajını eşimin telefonunda gördüm. Hiçbir şey söylemeden A.K. ile başka birisiymiş gibi konuşmaya başladım.

M.A'yı nereden tanıdığını sordum. Arkadaşı olduğunu, resmi nikahlı eşiyle tanıştığını söyledi. Daha sonra A.K. ile diyaloglarını öğrenmeye başladım. Bir araya geldik kendisiyle konuştum. Birbirlerini seviyorlarsa aradan çekilebileceğimi söyledim. A.K. de bana M.A'nın değil İ.G'nin sevgilisi olduğunu belirtti" diye konuştu. Mahkeme heyeti sanıkların tutukluluk hallerinin devam etmesine karar vererek, duruşmayı erteledi.(SNK)

Haberin Alındığı Kaynak»www.sansursuzhaber.com

EN SON GÜNDEM HABERLERİ

 • Acun Medya'ya telif davası 05:44

  Acun Medya'ya telif davası Dava dilekçesinde, söz konusu eserlerin Akyıldız'ın izni olmadan "O Ses Türkiye" adlı yarışma programında yayınlandığı ve kişilik hakları ile manevi değerlerine saldırıda bulunulduğu öne sürüldü

  HABERTÜRK » 26.05.2015 05:44 F5Haber'de Oku
 • Kazakistan rekabeti! 05:33

  Kazakistan rekabeti! Fahriye Evcen'in eski sevgilisi Özcan Deniz'le şimdiki sevgilisi Burak Özçivit arasında Kazakistan rekabeti yaşanıyor. Deniz, Özçivit'in başrolü Evcen'le paylaştığı filminin vizyona girdiği gün, üç...

  HABERTÜRK » 26.05.2015 05:33 F5Haber'de Oku
 • Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Biz Suriye'ye girmeyiz, Körfez ısrar ediyor 04:11

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Biz Suriye'ye girmeyiz, Körfez ısrar ediyor Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu eğit-donat programına az sayıyla başlandığını söyledi. Çavuşoğlu, Türkiye ve Suudi Arabistan'ın Suriye'ye girmeyi düşünmediklerinin, bu konuda iki ülke arasında...

  VATAN » 26.05.2015 04:11 F5Haber'de Oku
 • En Dayanıklı 10 Akıllı Telefon 04:06

  En Dayanıklı 10 Akıllı Telefon ‘En Dayanıklı 10 Akıllı Telefon' ile sizlerle bir aradayız.

  VATAN » 26.05.2015 04:06 F5Haber'de Oku
 • 394 ilkokul öğrencisi ve 3 öğretmen zehirlendi 03:36

  394 ilkokul öğrencisi ve 3 öğretmen zehirlendi Nevşehir, Niğde ve Aksaray'da 394 ilkokul öğrencisi ve 3 öğretmen, gıda zehirlenmesi şüphesiyle tedavi altına alındı. Yemeklerin Aksaray'daki bir firma tarafından okullara dağıtıldığı öğrenildi.

  VATAN » 26.05.2015 03:36 F5Haber'de Oku
 • Genç hakimler işbaşında! 03:11

  Genç hakimler işbaşında! HSYK'nın avukatlara, sınavla hâkim ya da savcı olmak için 5 yıl olan çalışma zorunluluğunu 3 yıla indirmesinin ardından ağır ceza hâkimliklerinde kürsüler gençleşti. Türkiye'nin sonucunu merakla...

  HABERTÜRK » 26.05.2015 03:11 F5Haber'de Oku
 • İşte Konsensus ve GENAR'ın anket sonuçları 03:04

  İşte Konsensus ve GENAR'ın anket sonuçları CNN TÜRK'te Ahmet Hakan'la Tarafsız Bölge programında genel seçimlere yönelik yapılan son anketlerle ilgili değerlendirmeler yapıldı.

  VATAN » 26.05.2015 03:04 F5Haber'de Oku
 • Derviş canlı yayında CHP'lileri şoka soktu 02:54

  Derviş canlı yayında CHP'lileri şoka soktu CHP'nin iktidara gelmesi halinde, ekonominin başına getireceğini duyurduğu Kemal Derviş, Ahmet Hakan'ın programına konuk oldu.

  AJANSHABER » 26.05.2015 02:54 F5Haber'de Oku
 • Şimşek gibi tahmin! 02:48

  Şimşek gibi tahmin! Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, son günlerin en popüler gündem maddelerinin başında gelen ve olası bir 'koalisyon' ihtimali adına piyasaların da aklına takılan “HDP barajı aşacak mı?”...

  VATAN » 26.05.2015 02:48 F5Haber'de Oku
 • Katil oda! 02:45

  Katil oda! Kars'ta, Zeynep ve Hacı Güler çifti evlerine bir oda ekledikten kısa süre sonra 4 çocuğundan 3'ünü, 3 ay içinde kaybetti. 21 Şubat'ta Aybüke'yi (3.5), 7 Nisan'da Enes'i (5), 21 Mayıs'ta 5 aylık...

  HABERTÜRK » 26.05.2015 02:45 F5Haber'de Oku