» » İHA »

Fadime Bolkan İlkoklu'ndan Büyük Başarı

Fadime Bolkan İlkoklu'ndan Büyük Başarı

Salihli Fadime Bolkan İlkokulu Yıldız Kız Voleybol Takımı, Aydın'da gerçekleştirilen bölge finallerinde grup birincisi olurken; Futsal Yıldız Erkek Takımı da, Çanakkale'de gerçekleştirilen Grup müsabakalarında birinci olma başarısını gösterdi.

Yıldız Kız Voleybol Takımı, Aydın Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilen müsabakalarda Uşak Mehmetçik Orta Okulu'nu 3-1, Bursa Emine Örnek Koleji'ni 3-0, Burdur Çeltikçi Ortaokulu'nu 3-0 yenerek Aydın ili grup 1. si oldu. Okul öğrencileri bu başarı ile 25-29 Mart tarihlerinde Kütahya'da düzenlenecek olan Türkiye yarı finallerinde mücadele etme hakkı kazandı.

Öte yandan, Çanakkale'de düzenlenen Yıldız Erkek Futsal Türkiye grup 1'liği müsabakalarına katılan Fadime Bolkan İlkokulu Çanakkale, Kocaeli, Tekirdağ, Balıkesir, Kırklareli, Edirne, Sakarya ve İstanbul illerinden gelen temsilcilerle yapmış olduğu müsabakaları kazanıp grup 1. si olarak 28-31 Mart tarihlerinde yapılacak olan Türkiye yarıfinallerine katılmaya hak kazandı.

Beden Eğitimi Öğretmeni Mutlu Kılıç "Bu başarılar disiplinli ve özverili çalışmalar sonucunda elde edilmiştir. Emeği geçen herkese başta öğrencilerimize, velilerine, tepeden tırnağa tüm okul personeline maddi ve manevi bize destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Salihli'yi en yukarılara taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız" dedi.

Okul Müdürü Muammer Başoğul ise spor branşlarında başarıların devam ettiğini bu yıl da hem Yıldız Kızlar Voleybol'da, hem de Futsal Yıldız Erkekler de Aydın ve Çanakkale illerinde yapılan grup 1'liği müsabakalarında il 1. si olduklarını belirterek "Yine tekrarlıyorum, bu başarılar uzun uzun çalışmanın, emeğin ve alın terinin sonucudur. Her türlü imkansızlıklara rağmen bizden daha fazla imkanlara sahip okullar, özel okul ve kolejlerle bu müsabakaları yapıyoruz başarılı olmak için daha fazla çalışıyoruz bütün bu çalışmalar ve işbirliği sonucunda başarıyı getiriyor. Ben öğrencilerimi velilerimi ve Beden Eğitimi Öğretmeni Mutlu Kılıç'ı kutluyorum bundan sonraki yarışlarda başarılar diliyorum. Bu müsabakalarda bizleri destekleyen Kaymakamımız Ertan Peynircioğlu'na, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa Dilek'e gidiş gelişimizdeki yakıt konusunda bizleri destekleyen Belediye Başkanımız Mustafa Uğur Okay'a, maddi-manevi destek konusunda bizleri yalnız bırakmayan Kuzucuk Tarım ve Petrol Ürünleri Ticaret ve Sanayi A.Ş sahibi Vadi Kuzucuk'a, Yaman Plastik sahibi Erol Yaman'a ve Tuğrul Tarım ve Petrol Ürünleri Ticaret ve Sanayi A.Ş sahibi Hüsnü Tuğrul'a teşekkür ediyorum" dedi.

Haberin Alındığı Kaynak» İhlas Haber Ajansı

EN SON GÜNDEM HABERLERİ

 • Bolu'da köy yandı 09:23

  Bolu'da köy yandı Bolu'nun Mudurnu İlçesi'ne bağlı İğneciler köyünde çıkan yangında 7 ev ve 5 ahır yanarak kullanılamaz hale geldi. 10 kişinin dumandan etkilendiği yangını söndürme çalışmaları sabah saatlerine kadar...

  CNNTÜRK » 02.09.2015 09:23 F5Haber'de Oku
 • Kübra Yılmaz'ın çığlığı: Öldürülürsem katilimi bilin 09:22

  Kübra Yılmaz'ın çığlığı: Öldürülürsem katilimi bilin Antalya'nın Alanya ilçesinde yaşayan 22 yaşındaki Kübra Yılmaz, eski erkek arkadaşından gördüğü şiddete bir türlü çözüm bulamayınca yaşadıklarını hazırladığı bir blogda anlattı.

  F5HABER » 02.09.2015 09:22
 • ABD Açık'ta favoriler çok rahat 09:21

  ABD Açık'ta favoriler çok rahat Sezonun son "grand slam" tenis turnuvası ABD Açık'ın ikinci gününde, sürprizlerin yaşandığı ilk günün aksine favori isimler tur atladı.

  CNNTÜRK » 02.09.2015 09:21 F5Haber'de Oku
 • İstanbul'da terör operasyonu 09:19

  İstanbul'da terör operasyonu İstanbul Esenyurt, Bağcılar ve Küçükçekmece'de terör örgütüne yönelik helikopter destekli operasyon düzenlendi.

  MİLLİYET » 02.09.2015 09:19 F5Haber'de Oku
 • Google'ın logosu tamamen değişti 09:18

  Google'ın logosu tamamen değişti Son 17 yılda logosunda ufak tefek de olsa pek çok değişiklik yapan Google, bu kez gayet radikal bir değişikliğe gitti.

  CNNTÜRK » 02.09.2015 09:18 F5Haber'de Oku
 • Gün ağardığında gözyaşları sel oldu 09:12

  Gün ağardığında gözyaşları sel oldu Bolu'nun Mudurnu ilçesi Taşkesti beldesine bağlı Elmacık Köyünde gece saatlerinde çıkan yangında 7 ev ve 8 samanlık tamamen yandı. Sabah saatlerinde köydeki görüntü yürekleri dağladı.

  F5HABER » 02.09.2015 09:12
 • Karşı Gazete'ye yeni yazar! 09:12

  Karşı Gazete'ye yeni yazar! Karşı Gazete, yazar kadrosuna yeni bir ismi kattı.

  MEDYATAVA » 02.09.2015 09:12 F5Haber'de Oku
 • Beni öldüren katilimi bilin 09:10

  "Beni öldüren katilimi bilin" Antalya'nın Alanya ilçesinde yaşayan 22 yaşındaki Kübra Yılmaz, uzun bir süredir erkek arkadaşı tarafından darp edildiğini ve dayak yediğini söyledi. Kendi adına açtığı blogdan yaşananları anlatan...

  CNNTÜRK » 02.09.2015 09:10 F5Haber'de Oku
 • Anjio için gitti şehit haberini aldı 09:08

  Anjio için gitti şehit haberini aldı Kilis'te, Suriye tarafından açılan ateşte yaralanan er 21 yaşındaki Yusuf Beylem'in şehit olduğu haberi, Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesi'nde yaşayan ailesini yasa boğdu.

  F5HABER » 02.09.2015 09:08
 • Köy alevlere teslim oldu, 7 ev ile 5 ahır yandı 09:06

  Köy alevlere teslim oldu, 7 ev ile 5 ahır yandı Bolu'nun Mudurnu İlçesi'ne bağlı İğneciler Köyünde çıkan yangında 7 ev ve 5 ahır yanarak kullanılamaz hale geldi. 10 kişinin dumandan etkilendiği yangını söndürme çalışmaları sabah saatlerine kadar...

  MİLLİYET » 02.09.2015 09:06 F5Haber'de Oku