» » HABERLER »

"Cinsel Saldırı" Davasında Karar

Şişli'de çamaşır makinesini tamir etmek için gittiği komşusu N.B'ye cinsel saldırıda bulunduğu öne sürülen M.T, 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

'Cinsel Saldırı' Davasında Karar

İstanbul 35. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya sanık M.T. ile mağdure N.B. katıldı.

Diyecekleri sorulan mağdure N.B, arızalanan çamaşır makinesi için komşusu M.T'den yardım istediğini belirtti. Yardım isteği üzerine eve gelen M.T'nin makineye baktıktan sonra "yanağından makas aldığını" iddia eden N.B, şunları söyledi:

"Sanık bana, 'Makine 250 liraya olur ama bir şeyler yaparız. 200 TL olur. Eşin bilmeyecek. Sen 250 TL al' dedikten sonra sol eliyle sağ yanağımı sıkarak kafasını göğsüme dayadı.

Bende bunun üzerine sanığa 'ne yapıyorsun, makineye bak, çek git, el şakasından hoşlanmam' dedim. Sanıkta bana 'aşk olsun, beni kovuyor musun-' diyerek elini belime dolayarak sağ göğsümden tuttu. 'Ne söyleyeceksen söyle git' dedim. Sanık bana 'sana ne zamandır tutkunum. Bunu kimse bilmesin' demesi üzerine bağırarak sanığı evden kovdum. Eşimi arayarak da durumu anlattım."

Duruşmada ifade veren sanık M.T, kendisine komplo kurulduğunu ileri sürerek, olayı şöyle anlattı:

"Çamaşır makinesine bakmak üzere eve gittim. Makinenin kazanının bozuk olduğunu ve 250 TL masrafı olduğunu söyledim. N.B'ye daha sonra, 'eşinle konuşup bana haber ver' dedim. İddia edildiği gibi her hangi bir cinsel saldırı eyleminde bulunmadım. Bana komplo yapıldı."

Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen M.T., beraatına karar verilmesini talep etti.

Davayı karara bağlayan hakim, N.B. ile sanık M.T. arasında önceye dayalı bir husumetin bulunmadığını belirterek, mağdure N.B'nin değişmeyen ayrıntılı beyanları ve bütün dosya kapsamına göre, M.T'nin suçun işleniş şekli ile sanığın kastının yoğunluğunu dikkate alarak "cinsel saldırı" suçundan 3 yıl hapis cezası ile cezalandırılmasını kararlaştırdı.

- İSTANBUL

Haberin Alındığı Kaynak»www.haberler.com

EN SON SİYASET HABERLERİ

 • Melih Gökçek Seçimdeki hileyi suçüstü yakaladım' 23:46

  Melih Gökçek "Seçimdeki hileyi suçüstü yakaladım' Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, NTV ekranlarında gündeme ilişkin konuştu. Programa Gökçek'in "hileli seçim" iddiası damga vurdu.

  F5HABER » 25.05.2015 23:46
 • YSK'dan AK Parti'ye 'Dombra' yasağı 22:31

  YSK'dan AK Parti'ye 'Dombra' yasağı Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Uğur Işılak tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına yeniden uyarlanan "Dombra" şarkısının AK Parti tarafından propaganda şarkısı olarak kullanılmasını yasakladı.

  ÜLKE HABER » 25.05.2015 22:31 F5Haber'de Oku
 • YSK'dan AK Parti'ye yasak 22:10

  YSK'dan AK Parti'ye yasak YSK, Cumhurbaşkanı Erdoğan adına yeniden uyarlanan "Dombra" şarkısının AK Parti tarafından kullanılmasını yasakladı.

  AJANSHABER » 25.05.2015 22:10 F5Haber'de Oku
 • AK Parti'ye sürpriz yasak! 21:52

  AK Parti'ye sürpriz yasak! YSK, Cumhurbaşkanı Erdoğan adına yeniden uyarlanan "Dombra" şarkısının AK Parti tarafından kullanılmasını yasakladı.

  F5HABER » 25.05.2015 21:52
 • Melih Gökçek Seçimdeki hileyi suçüstü yakaladım 21:37

  Melih Gökçek "Seçimdeki hileyi suçüstü yakaladım" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yerel seçimlerde Ankara'daki hileyi suç üstü yakaladığını söyledi.

  AJANSHABER » 25.05.2015 21:37 F5Haber'de Oku
 • Akdoğan'dan Demirtaş'a çok sert tepki! 20:57

  Akdoğan'dan Demirtaş'a çok sert tepki! Akdoğan, "Kardeşi IŞİD ile savaşarak insanlık onurunu koruyormuş. Türk askerine silah çekerken de mi insanlık onurunu koruyorlar?" dedi.

  F5HABER » 25.05.2015 20:57
 • Akdoğan'dan, Demirtaş'a cevap 20:45

  Akdoğan'dan, Demirtaş'a cevap Akdoğan, "Kardeşi IŞİD ile savaşarak insanlık onurunu koruyormuş. Türk askerine silah çekerken de mi insanlık onurunu koruyorlar?" dedi.

  ÜLKE HABER » 25.05.2015 20:45 F5Haber'de Oku
 • 'Anadolu dünyanın merkezi olacak' 20:43

  'Anadolu dünyanın merkezi olacak' CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Yüzyılın projesini" açıkladığını belirterek, Anadolu'nun dünyanın merkezi olacağını söyledi.

  F5HABER » 25.05.2015 20:43
 • 'Milliyetçi Hareket ne diyorsa arkasındadır' 20:39

  'Milliyetçi Hareket ne diyorsa arkasındadır' -MHP Genel Başkanı Bahçeli, siyasi çizgilerinin ortada olduğunu belirterek, "Milliyetçi Hareket neyse odur. Milliyetçi Hareket ne diyorsa, neyi savunuyorsa arkasındadır" dedi

  F5HABER » 25.05.2015 20:39
 • Çelik'in Kepez'de yoğun seçim mesaisi 20:16

  Çelik'in Kepez'de yoğun seçim mesaisi AK Parti'nin Antalya'dan en genç milletvekili adayı Sena Nur Çelik, seçim çalışmalarını Antalya'da sürdürmeye devam ediyor. Çelik, Antalya'da Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile birlikte mevlid...

  ÜLKE HABER » 25.05.2015 20:16 F5Haber'de Oku