» » HABERDAR »

Metrodaki esrarengiz kaza

Metro istasyonunda raylara düşen kadın fenalaştığı için değil esrarengiz bir el tarafından raylara itildi.

Metrodaki esrarengiz kaza

İspanya'nın başkenti Madrid'de metro istasyonunda bayılıp raylara düştüğü iddia edilen kadın, şans eseri orada bulunan polis memuru ile diğer yolcuların yardımıyla kurtarıldı.

KADINI RAYLARA İTEN GİZEMLİ EL!

Görüntülere dikkatli bakıldığında kadının esrarengiz bir el tarafından raylara itildiğini hissettiren bir siulet görünmesi ise olayın önüne geçti. Hayalet olarak yorumlanan gölgemsi görüntüyğ hayalet olarak yorumlayanlar olduğu gibi ışık oyunundan kaynaklanan bir yanılgı olduğunu ifade edenler de var.

POLİS KADIN İÇİN HAYATINI TEHLİKEYE ATTI

Madrid metrosunda tren bekleyen 52 yaşındaki bir kadın, rayların üzerine düştü. Tam bir paniğin yaşandığı olay sırasında diğer yolcular, hızla yaklaşan trene işaret yaparak yavaşlatırken, bir polis memuru hemen raylara atlayıp kadını yukarı taşıdı. Kadının üzerinden tren geçmese bile raylardaki elektrik akımına kapılıp ölme ihtimali bile vardı.

Söz konusu olaydan mucize eseri sağ salim kurtulan kadına ilk müdahalenin metro istasyonundaki bir doktor tarafından yapıldığı belirtildi.

KAHRAMAN POLİSİN İSMİ BİLİNMİYOR

İsmi belirlenemeyen kadını kurtaran 39 yaşındaki polisin mesai dışında böyle bir kahramanlığa imza atması ise tüm dünyanın takdirini topladı.

Olayın kahramanının, İspanya Yüksek Mahkemesi'nde görevli fakat olay anında izinde olan bir polis memuru olduğu açıklandı. Polisin terfi almasının gündemde olduğu belirtildi.

Haberin Alındığı Kaynak»www.haberdar.com