» » HABER8 »

Galatasaray Tokatspor maçı ne zaman nerede saat kaçta hangi kanalda? GS Tokatspor maçı saat kaçta?

Galatasaray Tokatspor maçı Türkiye Kupası grup aşaması ilk maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda, nerede oynanacak?Galatasaray Tokatspor maçı ne zaman? Galatasaray Tokatspor maçı saat kaçta? Galatasaray Tokatspor maçı nerede oynanacak?

Galatasaray Tokatspor maçı ne zaman nerede saat kaçta hangi kanalda? GS Tokatspor maçı saat kaçta?

Galatasaray Tokatspor maçı ne zaman? Galatasaray Tokatspor maçı saat kaçta? Galatasaray Tokatspor maçı nerede oynanacak? Galatasaray Tokatspor maçı Türkiye Kupası grup aşaması ilk maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda nerede oynanacak?

Ziraat Türkiye Kupası'nda 4 büyüklerden sadece Galatasaray kaldı. Sarı Kırmızılılar grup eşleşmelerinde Tokatspor, S.B.Elazğspor ve Antalyaspor'la aynı gruba düştü.

Sarı-kırmızılı kulüp ve Tokatspor takımı, Futbol Federasyonuna yaptığı talepte, Türk Telekom Arena'daki zemin çalışmalarını ve Antalya kampında bulunacak iki takımın da isteğinin bu yönde olduğunu anlattı.

Galatasaray Tokatspor maçı 15 Ocak Çarşamba saat 19:00'da Tokatspor'un seyircisi önünde oynanacak. Karşılaşma ATV'den naklen yayınlanacak.

G.SARAY MUHTEMEL 11

Eray, Sabri, Semih, Dany, H.Balta, Emre, Ceyhun, Bruma, Aydın, Umut, Amrabat

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası B Grubu 1. maçında Tokatspor ile karşılaşacak. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'daki karşılaşma, 15 Ocak 2014 Çarşamba günü, saat 19.00'da başlayacak.

Maç: Galatasaray – Tokatspor

Yer: Ali Sami Yen SK TT Arena

Tarih: 15.01.2014 Saat: 19.00

Yayın: ATV

Haberin Alındığı Kaynak»www.haber8.com