» » AKTİF HABER »

Mehmet Ali Birand'ın Son Sözleri?

Mehmet Ali Birand'ın eşi Cemre Birand ve oğlu Umur Birand, ünlü gazetecinin son sözlerini aktardı.

Mehmet Ali Birand'ın Son Sözleri?

Dün yaşamını yitiren Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand'ın eşi Cemre Birand ve oğlu Umur Birand, Beykoz'daki evlerinde taziyeleri kabul etti.

Cemre Birand ve Umur Birand, daha sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Eşinin büyük bir şovmen olduğunu belirten Cemre Birand, "Ailemiz adına hepinize çok çok teşekkür ediyoruz. Kendisi büyük bir şovmendi, bu da görebileceği şovlardan biri oldu. Destek oldunuz, sizleri çok çok sevdi. Yarın da merasimimize gelirseniz çok memnun oluruz" dedi.

Mehmet Ali Birand'ın kanserden değil, kalp krizinden vefat ettiğini dile getiren Birand, "Rutin diye bir şey girdi. Pankreas kanserinden değil, hayat boyu korktuğu kalp krizinden öldü. Bu da belki daha iyi oldu, kimbilir…" diye konuştu.

"Son sözü ne oldu?" şeklindeki soru üzerine üzerine Birand, şöyle konuştu: "Hastaneye niye geliyorsunuz? İşiniz gücünüz yok mu, ne işiniz var hastanede?' dedi. Son sözü "Akşama balık hazırla" oldu."

Umur Birand ise Mehmet Ali Birand'ın torununa olan sevgisine vurgu yaparak, "Babam pankreas kanseri olduktan sonra onu hayatta tutan şey torunuydu. Yapmış olduğu her şeyi onun için yaptı. Babamın yerini hiçbir şey, hiç kimse dolduramayacak" dedi.

Haberin Alındığı Kaynak»www.aktifhaber.com