» » AKTİF HABER »

2013 Diyanet Yeterlilik Sınav Sonuçları Açıklanıyor

2013 Diyanet Yeterlilik Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte Yanıtı...

2013 Diyanet Yeterlilik Sınav Sonuçları Açıklanıyor

2013 Diyanet Yeterlilik Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
Diyanet yeterlilik sınavı sonuçlarının 5 Nisan Cuma gününe kadar açıklanması bekleniyor. 2013 yılı diyanet işleri yeterlilik sınavı sonuçları ile ilgili yeni gelişmeleri AKTİFHABER:COM'da takip edebilirsiniz.
Diyanet yeterlilik sınav sonuçları sınava giren adaylar tarafından merakla bekleniyor. Sınav soruların diğer yıllara göre daha zor olması adaylar sosyal paylaşım sitelerinde tepkilerini dile getirmişti.
Diyanet tarafından yapılan açıklamalar daha yüksek puanlı kişileri alarak bilgi yönünden daha üst düzey bir kadro oluşturmak istedikleri yönündedir. Bu sayede insanlara bilgi verme konusunda çalışan bu alanda son derece bilgili kişiler bulundurulacaktır.
Diyanet yeterlilik sınavı şu anda da bazı tartışmalarla anılmaktadır. Sınav sonuçlarının genel durumu konusunda ortaya atılan haberlerin doğru olup olmadığı merakla beklenmektedir. Çünkü son duyulan haberlere göre sınav sonuçlarının genel olarak düşük puanlarda olduğu söylenmiştir.
Ancak Diyanet yeterlilik sınavı sonuçlarının 5 Nisan Cuma gününe kadar açıklanması bekleniyor. 2013 yılı diyanet işleri yeterlilik sınavı sonuçları ile ilgili yeni gelişmeleri AKTİFHABER:COM'da takip edebilirsiniz.
Haberin Alındığı Kaynak»www.aktifhaber.com